Reklama

Reklama

"Jeden z dziesięciu": Widzowie są oburzeni! Co się stało?

Trzynasty odcinek programu "Jeden z dziesięciu" nie przypadł widzom do gustu. Oburzeni internauci skarżą się na przebieg finałowej rozgrywki. "Tak słabo jeszcze chyba nigdy nie było" - można przeczytać w komentarzach.

Trzynasty odcinek programu "Jeden z dziesięciu" nie przypadł widzom do gustu. Oburzeni internauci skarżą się na przebieg finałowej rozgrywki. "Tak słabo jeszcze chyba nigdy nie było" - można przeczytać w komentarzach.
Tadeusz Sznuk bywa zdziwiony odpowiedziami uczestników teleturnieju "Jeden z Dziesięciu" /AKPA

"Jeden z dziesięciu". Afera po 13. odcinku programu

Nie ulega wątpliwości, że "Jeden z dziesięciu" to bardzo lubiany i ceniony przez widzów teleturniej, w którym liczy się tylko ogromna wiedza. Od ponad 27 lat Tadeusz Sznuk spokojnie zadaje uczestnikom pytania, a każdy odcinek składający się z dwóch etapów i finału wywołuje spore emocje wśród widzów. Nic więc dziwnego, że finałowa rozgrywka w ostatnim odcinku programu poruszyła oglądających.

Po krótkiej przerwie świątecznej na ekranie zobaczyliśmy 13. odcinek 128. edycji "Jeden z dziesięciu". Przed Tadeuszem Sznukiem znów stanęło dziesięciu zawodników. Do finału przystąpiła jak zwykle trójka graczy, która przeszła etap eliminacji w dwóch etapach. O wygraną zawalczyli: Piotr Cudny, Karol Pałucha i Ryszard Kaleta. Zwycięzca został wyłoniony wyjątkowo szybko, bowiem już po 19 pytaniach.

Reklama

Przebieg finału odcinka nie spełnił oczekiwań widzów. Finaliści rzadko zgłaszali się do odpowiedzi, a sytuację postanowił wykorzystać pan Karol. Przy wyznaczaniu osób do odpowiadania wskazywał rywali, czym skutecznie ich wyeliminował. Sam jednak w finale odpowiedział tylko trzy razy i skończył rywalizację z wynikiem zaledwie... 32 punktów.

Internautom nie spodobała się finałowa rozgrywka, a swe niezadowolenie wyrazili w komentarzach mediach społecznościowych. Oto wpisy niezadowolonych widzów!

"Trochę smutnawo było, choć uczestnicy sprawiali sympatyczne wrażenie".

"Masakra. Brak podstawowej wiedzy. 32 punkty - tak słabo jeszcze nigdy nie było".

"Strasznie słaby odcinek. Dobre były chyba w pierwszej połówce edycji. Wygrać odcinek, odpowiadając tylko na 5 pytań, to spory wyczyn".

Pomimo krytyki ostatniego odcinka teleturnieju "Jeden z dziesięciu", internauci zwrócili uwagę, że Wielki Finał 128. edycji programu zapowiada się naprawdę ekscytująco. Minimalna liczba punktów, która umożliwiła wejście do finału kolejnej odsłony teleturnieju, wyniosła aż 111 punktów.

Zobacz również:

James Bond: Naukowe badania dotyczące stylu życia 007

Łukasz Remiś: "Matrix Zmartwychwstania", praca przy nim była przyjemnością

Najlepsi aktorzy 2021 roku. Sprawdźcie, kto jest na liście!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Jeden z dziesięciu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL