Reklama

"Hotel Paradise": Zwyciężczyni ma nowego chłopaka

Sara Jezuit, zwyciężczyni czwartej edycji "Hotelu Paradise", ma nową miłość. Jej partnerem nie jest jednak Przemek, z którym w programie była w dość bliskich relacjach. Co wiemy o jej nowym wybranku?

Sara Jezuit, zwyciężczyni czwartej edycji "Hotelu Paradise", ma nową miłość. Jej partnerem nie jest jednak Przemek, z którym w programie była w dość bliskich relacjach. Co wiemy o jej nowym wybranku?
Sara Jezuit /Mateusz Jagielski/Dzień Dobry TVN /East News

Czwarta edycja reality show "Hotel Paradise" zakończyła się sporym zaskoczeniem. W wielkim finale programu na ścieżce lojalności stanęli Sara Jezuit i Michał Adamczak. Uczestniczka, stojąc na polu z 90 tysiącami złotych, rozbiła złotą kulę. Tym samym zgarnęła całą nagrodę tylko dla siebie.

Wcześniej nie ukrywała, że wolałaby być w finale z Przemysławem Farbotko. Podczas pobytu na Zanzibarze połączyła ich dość bliska relacja, dlatego po zakończeniu programu widzowie zaczęli zastanawiać się, czy udało im się stworzyć związek.

Sara z "Hotelu Paradise" ma nowego chłopaka

Echa czwartego sezonu "Hotelu Paradise" nie milkną. Uczestnicy mają teraz swoje "pięć minut", które starają się jak najlepiej wykorzystać. Pierwsze dni po finale to czas, w którym odpowiadają na mnóstwo pytań dotyczących spraw, o których wcześniej nie mogli mówić. Największe emocje wzbudzają bez dwóch zdań relacje łączące uczestników po programie.

Reklama

Jeszcze w trakcie emisji "Hotelu Paradise" po sieci zaczęły krążyć plotki, jakoby Sara przyszła do programu, nie będąc singielką. Jezuit postanowiła zabrać w tej sprawie głos. Na swoim instagramowym profilu zamieściła relację, w której zdementowała nieprawdziwe informacje.

"Program był nagrywany kilka miesięcy temu. W trakcie nagrywania programu nie byłam z nikim w związku" - podkreśliła.

Oficjalnie odniosła się też do relacji z Przemkiem. Potwierdziła, że nie są razem, jednak wciąż się przyjaźnią.

"Jak mogliście się dowiedzieć z różnych źródeł - nie jestem z Przemkiem. Świetnie się dogadujemy, Przemek jest dla mnie bardzo ważną osobą i jestem wdzięczna za tę relację, jest to jedna z lepszych rzeczy, jaka spotkała mnie w programie" - stwierdziła.

Jezuit po programie zdążyła już sobie kogoś znaleźć. Sara przyznaje, że jest zakochana. Nie chciała jednak zdradzać zbyt wielu szczegółów.

"Jestem w związku z osobą, której nie przedstawiałam tutaj na profilu. Na ten moment chcę, aby tak zostało. Proszę, uszanujcie to" - zwróciła się do fanów.

Zobacz również:

Nagi, pijany, brutalny... Takiego Stuhra dotąd nie oglądaliśmy

Gwiazda kina nie żyje. Miała 93 lata

Jak gwiazda TVN spędzi święta? Z byłym i obecnym partnerem!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy