Reklama

Reklama

Dagmara Bryzek dołącza do obsady "Pierwszej miłości"

Dagmara Bryzek to nowa twarz w obsadzie serialu "Pierwsza miłość". 23-letnia aktorka wcieli się w piękną i pewną siebie studentkę medycyny.

Dagmara Bryzek to nowa twarz w obsadzie serialu "Pierwsza miłość". 23-letnia aktorka wcieli się w piękną i pewną siebie studentkę medycyny.
Dagmara Bryzek na planie "Pierwszej miłości" / Bogdan Bogielczyk /Polsat

Grana przez Dagmarę Bryzek Julita jest piękną i pewną siebie studentką pierwszego roku medycyny. Poznajemy ją jako dziewczynę Filipa Wenerskiego (Dominik Smaruj), z którym wiąże swoje plany na przyszłość. Wraz z nim i Anką zaczyna studiu na tym samym roku. Czy jej ukochany zaczynie interesować się nową koleżanką? A Julita będzie uprzykrzyć życie Ance? Przekonamy się w środę, 8 grudnia, w nowym odcinku "Pierwszej miłości"!

Reklama

Filip i jego dziewczyna Julita są podekscytowani wizją wspólnego studiowania medycyny. Julita jest przekonana, że jako syn wykładowcy Filip może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Z kolei Kamil (Igor Paszczyk) próbuje odnaleźć Ankę (Anna Pentz), posiadając jedynie część jej numeru telefonu. Wpada na Marysię (Aneta Zając), która informuje go, że dziewczyna za kilka dni wróci do Wrocławia, aby tu zacząć studia. Tymczasem Anka martwi się słabą sytuacją finansową rodziców oraz pogarszającym się zdrowiem mamy. Oznajmia, że rezygnuje z pójścia na uczelnię. Rodzice próbują przekonać ją do zmiany zdania. 

Kim jest Dagmara Bryzek?

Dagmara Bryzek znana jest widzom serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać Pauliny Nowaczyk. Aktorka wcielała się także w Jadwigę Andegaweńską w historycznym serialu TVP "Korona królów".

Kinowym debiutem Bryzek była rola nastolatki w filmie "Pitbull. Ostatni pies" (2018) Władysława Pasikowskiego. Wkrótce zobaczmy ją na kinowych ekranach w obrazie "Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle" Heatcliffa Janusza Iwanowskiego, w którym wystąpi u boku Michała Koterskiego.

"Los chciał, że Dagmara na naszym planie zdjęciowym spotkała swoją miłość - Michała 'Miśka' Koterskiego grającego najbardziej znanego tenisistę w Polsce. Dagmara Bryzek gra kochankę miliardera z afery alkoholowej i właściciela komisów samochodowych Karola Lisa (...) I tak Michał i Dagmara, grając razem, zakochali się bez pamięci" - zdradził na Facebooku Iwanowski.

Trudno jednak orzec, czy to publiczna deklaracja uczucia, czy może akcja marketingowa promująca film - w październiku plotkarskie portale informowały jednak, że związek Bryzek i Koterskiego to już przeszłość. Teraz aktorzy spotkają się na planie "Pierwszej miłości", gdzie Koterski gra Henryka Saniewskiego.

Zobacz również: 

Najgorszy film w historii polskiego kina? Zmieszali go z błotem

Nie żyje znany polski aktor. Miał 64 lata

Niespodzianka w wielkim finale show TVN

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Bryzek | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL