Reklama

Reklama

Była dziewczyną Benedicta Cumberbatcha i Radosława Majdana. Co się z nią dzieje?

Anna Prus zdobyła popularność nie tylko ze względu na swoje role, ale także dzięki znajomościom ze znanymi mężczyznami. Aktorka wkrótce pojawi się na telewizyjnej antenie. Gdzie wystąpi?

W serial TV4 "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" od dziś będzie można zobaczyć nową postać - komisarz Barbarę Kalicką. W tę rolę wciela się Anna Prus. Aktorka może spokojnie powiedzieć, że ma dobrą passę. Zagrała wiele ról, m.in. w filmach "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" i "Siłaczki" oraz serialach: "Pitbull" czy "Przyjaciółki". Teraz aktorka rozpoczyna swoją zawodową przygodę z serialem TV4 "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Pierwszy raz pojawi się 506 odcinku produkcji. 

Anna Prus w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"

W serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" Prus wciela się w rolę przebojowej podkomisarz Barbary Kalickiej, która przenosi się z Krakowa do Wrocławia, drążąc sprawę groźnych przestępców - gangstera o pseudonimie Druciarz i jego syna. Producenci serialu informują, że bohaterka grana przez Prus ściga nieuchwytnych bandytów, którzy jej zespołowi wymykają się już od ośmiu lat. Kalicka nie poinformowała naczelnika miejscowej komendy o swoich działaniach w jego rewirze, przez co ona i ludzie Kubisa (granego przez Marka Włodarczyka) wejdą sobie w drogę. Co wyniknie z tego spotkania, widzowie będą mogli się przekonać w kolejnych odcinkach kryminalnego serialu TV4.

Reklama

Barwne życie prywatne Anny Prus

Sporo mówiło się też o barwnym życiu Anny Prus, ale w ostatnich latach gwiazda postanowiła zadbać o swoją prywatność. Z mediów społecznościowych wiadomo, że ponad półtora roku temu została mamą, ale jak dotąd nie ujawniła ani tego, jakie imię wybrała dla syna, ani tego, kto jest jego ojcem. 

Przed laty aktorka była bardziej otwarta i zdradzała sporo szczegółów z życia prywatnego. W 2012 roku głośno było o jej związku z Radosławem Majdanem, który zakończył się po kilku miesiącach skandalem z narkotykami w tle.

Równie wiele rozgłosu przyniósł aktorce w 2014 roku związek z brytyjskim aktorem znanym z roli Sherlocka Holmesa w serialu BBC "Sherlock" Benedictem Cumberbatchem. Para pojawiła się po raz pierwszy razem na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie i przez kilka miesięcy byli regularnie widywani, między innymi w Cannes. Niestety i ten związek się rozpadł, bo brytyjski gwiazdor wybrał reżyserkę teatralną Sophie Hunter, która jest obecnie jego żoną. 

Czytaj także: "Straceni chłopcy": Powstaje remake kultowego filmu

Czytaj także: Zagrała seksuolożkę. Teraz ma problem

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Anna Prus | Benedict Cumberbatch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL