Reklama

Reklama

Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki walczy z nowotworem. "Rakowi nie można się poddać"

Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki wyznała niedawno, że walczy z nowotworem. Na swym profilu na Instagramie zamieściła specjalny apel. "Rakowi nie można się poddać" - oświadczyła.

Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki wyznała niedawno, że walczy z nowotworem. Na swym profilu na Instagramie zamieściła specjalny apel. "Rakowi nie można się poddać" - oświadczyła.
Agnieszka Litwin z Kabaretu Jurki na scenie / Mieszko Piętka /AKPA

Kabaret Jurki z Zielonej Góry od lat bawi Polaków i cieszy się niemałą popularnością. Fani nie kryją swojej sympatii do członków satyrycznej grupy i śledzą ich aktywność w mediach społecznościowych. Ostatnio Agnieszka Litwin postanowiła podzielić się z fanami ważną informacją.

Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki walczy z nowotworem

Artystka przyznała, że zmaga się z nowotworem, jest w trakcie leczenia i ma już za sobą operację. Agnieszka Litwin sama wyczuła niepokojące zgrubienie w piersi. Lekarz niestety potwierdził, że to guz i konieczna była operacja.

Artystka kabaretowa zaapelowała, by nie lekceważyć profilaktyki i wykonywać okresowe badania, które mogą uratować życie.

Reklama

"Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia. (...) Rakowi nie można się poddać. Z rakiem trzeba walczyć. Jeśli ockniemy się zbyt późno, możemy już nie mieć o co... Nie bójmy się reagować, kiedy widzimy i czujemy, że dzieje się coś złego. Zawsze i wszędzie" - napisała Agnieszka Litwin.

Gwiazda kabaretu Jurki dziękuje za wsparcie

Agnieszka Litwin ma już za sobą operację i powoli wraca do formy. Jest w trakcie leczenia onkologicznego i sądząc po publikacjach zamieszczanych w sieci, dobry nastrój jej nie opuszcza. Artystka regularnie udziela się w sieci i relacjonuje stan, w jakim się znajduje. Fani nie szczędzą jej słów wsparcia.

"Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za każde słowo, myśl, serduszko, energię i wszelakie wsparcie. Badajcie się dziewczyny i chłopaki, róbcie sobie wyniki, macajcie się i niech Wam szczęście sprzyja" - napisała Agnieszka Litwin.

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz również:

Piotr Gliński odpowiada na zarzuty. Chodzi o film "Śmierć Zygielbojma"

Weekend w kinie: Na ekrany wchodzi laureat Złotych Lwów. Co jeszcze można obejrzeć?

Legenda kina ukarana grzywną za rasistowskie uwagi!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL