Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Wyjątkowy odcinek show Polsatu

W świątecznym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy finalistów poprzednich edycji: Katarzynę Skrzynecką, Joannę Liszowską, Gosię Andrzejewicz, Basię Kurdej-Szatan, Adama Zdrójkowskiego, Sławomira, Lesława Żurka, Roberta Janowskiego oraz nauczycielkę wokalu Agnieszkę Hekiert. Wygrana 100 tysięcy złotych trafi do podopiecznych Fundacji Polsat.

Świąteczny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" widzowie Polsatu zobaczą 17 grudnia

 To wyjątkowy czas, w którym dzielimy się z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. Są wśród nich podopieczni Fundacji Polsat i  właśnie dla nich już po raz kolejny śpiewają gwiazdy specjalnego, świątecznego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W jury zasiadają Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat Małgorzata Nawrocka, Małgorzata Walewska oraz Piotr Gąsowski, a prowadzącym jest Krzysztof Ibisz.

Reklama

Koncert rozpoczynają wszyscy uczestnicy, wspólnym wykonaniem utworu Czerwonych Gitar "Jeden dzień w roku". Błogi świąteczny nastrój gwarantowany!

Zapewniają go najbardziej popularne okolicznościowe piosenki, bez których nie wyobrażamy sobie grudnia, m.in. "Thank God It’s Christmas" w wykonaniu Freddiego Mercury’ego, "Driving Home For Christmas" Chrisa Rea, a także największy świąteczny hit "All I Want for Christmas is You" Mariah Carey.

Wyjątkowa metamorfoza

Specjalną niespodzianką dla fanów programu jest pojawienie się na scenie Agnieszki Hekiert, która pierwszy raz wciela się w rolę uczestniczki. Trenerce wokalnej towarzyszy znany widzom muzycznego show choreograf Krzysztof Adamski. To wyjątkowe wykonanie!

- Twój występ  mnie bardzo wzruszył - powiedział ze łzami w oczach Piotr Gąsowski. - Jesteś wspaniała! To najwspanialszy prezent, jaki mogliście nam dać z Chrisem! Aga, bardzo ci dziękuję za przygotowanie tych "dzieciaków". Ja się wzruszam nad talentem i nad szczęściem, że mogę z wami być - dodał poruszony juror, na co dzień prowadzący show.

Co przygotowali inni bohaterowie odcinka specjalnego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Oglądaj w piątek 17 grudnia o godz. 20:05 na antenie Telewizji Polsat.

Fundacja Polsat już 25 lat pomaga dzieciom

Pomoc dla 40 tysięcy małych pacjentów. Wsparcie finansowe dla ponad 2600 szpitali i ośrodków medycznych oraz szkół, przedszkoli i ośrodków pieczy zastępczej w całym kraju. Nie byłoby to możliwe gdyby nie Fundacja Polsat, która działa już od ćwierć wieku. Od samego początku jej działalności przyświeca jedno, jakże ważne hasło - "Jesteśmy dla dzieci". Przez 25 lat działalności Fundacji Polsat łącznie przekazano ponad 260 milionów złotych na pomoc dzieciom.

Zobacz również:

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka parą? "Kocham cię"

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama