Sanatorium miłości
Reklama

"Sanatorium miłości 4" trafi na antenę TVP na wiosnę 2022

Czwarty sezon reality-show "Sanatorium miłości" pojawi się na antenie TVP1 na wiosnę 2022 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Czwarty sezon reality-show "Sanatorium miłości" pojawi się na antenie TVP1 na wiosnę 2022 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.
Fani "Sanatorium miłości" muszą poczekać na nowy sezon do wiosny 2022 / Filip Radwanski /AKPA

Początkowo produkcja - tak jak w poprzednich sezonach - miała być emitowana w zimowej ramówce Jedynki, ale stacja w niedzielnym prime-time emitować będzie trzeci sezon "Zniewolonej".

Zdjęcia do składającego się z 10 odcinków czwartego sezonu programu realizowane były jesienią w Polanicy-Zdrój.

"Sanatorium miłości" wróci na wiosnę 2022

Program "Sanatorium miłości" jest połączeniem reality show z dokumentalną formą.

W programie bierze udział 12 osób, które skończyły 60 lat i nie mają zobowiązań. "Sanatorium miłości" ma przełamywać stereotypy w myśleniu o osobach przebywających na emeryturze lub będących w wieku emerytalnym.

Reklama

"Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. Wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje" - Manowska mówiła w 2018 roku przed premierą show.

Marta Manowska w "The Voice of Senior"

Widzowie TVP zobaczą Martę Manowską już w styczniu w kolejnej odsłonie show "The Voice Senior". Znana z "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" gwiazda poprowadzi program wspólnie z Rafałem Brzozowskim.

Tymczasem już w niedzielę, 26 grudnia, o godz. 21:15 w TVP1 zobaczymy świąteczny odcinek kolejnego show Manowskiej - "Rolnik szuka żony". Bohaterowie programu - z powodu pandemii - nie spotkają się przy świątecznym stole. Marta Manowska z kamerą odwiedzi jednak domy "rolniczych par", żeby sprawdzić, jak przygotowują się do świąt i jak wygląda ich życie po programie.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek. Znamy szczegóły!

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne!

35-letnia aktorka nie żyje. Wypadła z okna hotelu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy