Reklama

Reklama

Kanda Sayaka nie żyje. 35-letnia aktorka wypadła z okna hotelu

Japońska aktorka i piosenkarka Kanda Sayaka zmarła w sobotę wieczorem w Sapporo. Miała 35 lat.

Japońska aktorka i piosenkarka Kanda Sayaka zmarła w sobotę wieczorem w Sapporo. Miała 35 lat.
Kanda Sayaka (1986-2021) /Jun Sato/WireImage /Getty Images

Kanda została znaleziona w kałuży krwi w zewnętrznej części hotelu w Sapporo. 35-letnia aktorka aktorka wypadła ze znajdującego się na 22. piętrze pokojowego hotelu i spadła osiem pięter niżej na hotelowy taras.

Gwiazda została przetransportowana do szpitala, gdzie stwierdzono zgon. Policja nie wyklucza samobójstwa lub zabójstwa aktorki.

Śmierć aktorki została potwierdzona na jej oficjalnej stronie internetowej, z której zniknęły wszystkie inne wpisy oprócz specjalnego oświadczenia w tej sprawie. "Chciałbym poinformować wszystkich fanów Sayaki Kandy, że 35-letnia aktorka zmarła nagle o 21:40 18 grudnia 2021 roku. Z wielkim żalem przekazuję tę informację. Wciąż nie możemy uwierzyć w jej śmierć i staramy się poradzić sobie z tą wiadomością. Jesteśmy też w trakcie badania tej sprawy, prosimy więc media, aby wstrzymały się z wywiadami z rodziną aktorki oraz powielaniem niesprawdzonych informacji" - czytamy w oświadczeniu Mitsuhisy Kamachiego z agencji reprezentującej aktorkę.

Reklama

Kim była Kanda Sayaka?

Córka aktorki Kandy Masaki i znanego piosenkarza Matsudy Seiko rozpoczęła aktorką karierę w 1999 roku rolą w krótkometrażowym filmie Davida Greenspana "Bean Cake", który nagrodzony został Złotą Palmą na festiwalu filmowym w Cannes.

Japońska widownia słyszała ją w dubbingu animacji "Kraina lodu", w którym użyczała głosu postaci Anny.

Kando Sayaka była także piosenkarką. W 2014 roku założyła zespół Trustrick. W trakcie dwuletniej działalności grupa wydała jeden album "Eternity".

Japońskie media informują, że Sayaka miała w sobotę wieczorem zagrać rolę Elizy Dollitle w produkcji Sapporo Cultural Arts Theate "My Fair Lady". Wcześniej tego dnia miała poczuć się niedobrze i odwołać planowany występ.

Zobacz również:

Gwiazda zginęła jako pierwsza. Widzowie byli w szoku!

Piękna Polka krótko po porodzie. Jak wygląda?

Królowa wpadek? Największa fajtłapa w świecie kina!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kanda Sayaka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL