"Rolnik szuka żony"
Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Gorąco u Krzysztofa i Bogusi

Krzysztof, uczestnik programu "Rolnik szuka żony", dokonał wyboru - w show poznał Bogusię i to właśnie z nią postanowił stworzyć związek. W 8. odcinku kamery zarejestrowały momenty wymiany serdeczności między zakochanymi.

Krzysztof, uczestnik programu "Rolnik szuka żony", dokonał wyboru - w show poznał Bogusię i to właśnie z nią postanowił stworzyć związek. W 8. odcinku kamery zarejestrowały momenty wymiany serdeczności między zakochanymi.
Screen z profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku /TVP /Facebook

"Rolnik szuka żony" to niezwykle popularny program na antenie TVP. Obecnie trwa 8. sezon, a w niedzielę, 7 listopada, widzowie mogli zobaczyć kolejny odcinek.

Tym razem uczestnicy odbyli kolejne randki z kandydatami oraz z kandydatkami, a także zaprosili na swoje gospodarstwa swoich bliskich, by ci pomogli im podjąć ostateczną decyzję. Już wcześniej sprawa wyklarowała się u dwóch rolników: Kamil rozpoczął budowanie relacji z Asią, a Krzysztof – z Bogusią.

Reklama

Na Mazurach, gdzie mieszka 55-latek, początkowo zjawiły się trzy panie: Bogusława, Swietłana oraz Katarzyna. Krzysztof od samego początku był wyraźnie zainteresowany pierwszą z nich, przez co finalnie podziękował kandydatce z Ukrainy, a Kasia sama zrezygnowała z dalszego udziału w programie. Po wyjeździe pań Krzysztof wyraźnie zbliżył się do Bogusi, a ona nie pozostała obojętna na jego zachowanie.

W niedzielnym epizodzie para miała się wyraźnie ku sobie, a uczestnik randkowego show prowadzonego przez Martę Manowską coraz odważniej stawiał na kontakt fizyczny. Przykładem była m.in. sytuacja podczas wspólnej podróży samochodem. Całość zarejestrowała kamera, a krótkie wideo znalazło się w mediach społecznościowych.

"Rolnik szuka żony i rolnik znalazł żonę" - oświadczył Krzysztof. Na palcu Bogusi widzowie mogli dostrzec pierścionek. Czyżby rolnik się oświadczył? "Nie za ciasny?" - zapytał Bogusi. "W sam raz" - odpowiedziała z uśmiechem.

Krzysztof zaprosił na ognisko nad jeziorem swoją rodzinę i sąsiadów. "Chcę się podzielić swoim szczęściem" - powiedział. "Widać, że zakochany", "Tak szczęśliwego Krzyśka dawno nie widziałam", "Zupełnie odmieniony" - mówili goście przed kamerami.

"Rolnik szuka żony": Bogusia do Krzysztofa: "Przekraczasz czerwoną linię"

Na nagraniu udostępnionym na oficjalnym profilu programu: "Rolnik szuka żony" widać, jak dłoń Krzysztofa wędruje po ciele Bogusi. W pewnym momencie kobieta postanowiła jednak zatrzymać partnera. 

Przed kamerami kobieta wyznała jednak, że fizyczny dotyk w związku jest dla niej bardzo ważny.

Śmiałe zachowanie Krzysztofa nie umknęło także internautom komentującym program w sieci. Ich zdaniem, rozwój związku pary przebiega w dość szalonym tempie.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Brutalna napaść na gospodarstwo Marka! 

"Rolnik szuka żony": Była uczestniczka krytykuje program 

"Rolnik szuka żony": Adrian pokazał zdjęcie z nową partnerką

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8 | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy