Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Była uczestniczka krytykuje program

Małgorzata Płaza, którą widzowie znają z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", podzieliła się gorzką refleksją na temat najnowszej odsłony programu TVP. Kobieta była bardzo krytyczna. "Ośmieszono praktycznie wszystkich bohaterów" - wyznała w jednym z wywiadów.

"Rolnik szuka żony": Małgorzata z 5. edycji komentuje nowe odcinki

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP. Obecnie widzowie oglądają już 8. edycję programu, w której uczestnicy poszukują miłości pod czujnym okiem prowadzącej - Marty Manowskiej.

Każda odsłona przynosi wiele emocji i jest szeroko komentowana zarówno przez odbiorców, jak i przez byłych bohaterów show! Małgorzata Płaza kilka lat temu starała się o serce jednego z rolników - Jana. I choć od tamtej pory minęło już sporo czasu, program wciąż jest dla niej bardzo bliski.

Niedawno uczestniczka randkowego show w rozmowie z "Plotkiem" otwarcie wyznała, co myśli na temat nowych odcinków. Zdaniem Małgorzaty trwający "Rolnik..." jest daleki od poprzednich edycji.

Reklama

Małgorzata Płaza o programie "Rolnik szuka żony": Nie na moje nerwy

"Po szóstym odcinku przestałam oglądać ten program. Wiało nudą, sztucznym podkręcaniem problemów, prowokowaniem ludzi do zazdrości, złości, mataczenia na siebie" (...) - przyznała otwarcie.

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony 5" dodała również, że - jej zdaniem - ta edycja jest pełna niedopowiedzeń.

"Ośmieszano praktycznie wszystkich bohaterów, by przyciągnąć publiczność. W sumie im współczuję. Za dużo niedopowiedzeń, z których każdy widz wyciągał swoje własne wnioski. Ten sezon to zdecydowanie nie na moje nerwy" - stwierdziła Małgorzata Płaza.

Była uczestniczka show TVP sporo miejsca poświęciła także szczegółom technicznym, które - według niej - nie wyglądają tak, jak powinny.

"(...) Montaż i reżyseria ostatnio jest tendencyjna według mnie i już nie mam przyjemności z oglądania tego, bo dalekie jest to od promocji polskiej wsi i pozytywnych emocji w poszukiwaniu partnerów do życia (...)" - zapewniła.

Na zakończenie Płaza podkreśliła, że zna większość uczestników i nie sądzi, by szli do programu po sławę, a właśnie po to, by znaleźć miłość. Inaczej jednak to wygląda w TV. "Podejrzewam, że w ostatnim odcinku znowu skrojono kilka afer. Świat 'schodzi na psy'" - skwitowała.

Zobacz również:

Znany polski aktor nie żyje. "Zawdzięczam mu najwięcej"

"Rolnik szuka żony": Szloch i spazmy! Szokujące sceny w programie

TVP przerywa milczenie po aferze w "Wiadomościach". Jak się tłumaczy?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje