Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Adrian pokazał zdjęcie z nową partnerką

Adrian Berkowicz, uczestnik szóstej edycji show TVP "Rolnik szuka żony", pokazał nową dziewczynę. Mężczyzna zamieścił na Instagramie romantyczną fotografię z ukochaną.

Adrian z programu "Rolnik szuka żony" znów jest zakochany

"Rolnik szuka żony": Adrian i Ilona

Przypomnijmy, że Adrian bardzo długo związany był z Iloną Kurzeją, którą poznał właśnie w programie "Rolnik szuka żony". Para w kwietniu tego roku poinformowała o rozstaniu.

Mężczyzna poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Adrian opublikował zdjęcie z Iloną, pod którą zamieścił specjalne oświadczenie. "To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie... Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że Nasz związek się zakończył" - rozpoczął swój wpis.

W dalszych słowach rolnik podziękował byłej partnerce za wspólnie spędzone chwile. "Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia. Chciałbym podziękować Ilonie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspomnienia, za ciekawych ludzi, których poznałem dzięki Niej, za czas, który mi poświęciła, za pasje do koni, która dzięki Niej u mnie się rozwinęła, za wszystko co mogłem się od Niej nauczyć. Niestety Nasze drogi się rozchodzą, lecz mam nadzieję, że pozna tą właściwą osobę, z którą będzie szczęśliwa" - napisał.

Reklama

Niedawno pojawiły się pierwsze doniesienia o nowym związku Ilony, a teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że i serce Adriana także jest już zajęte!

"Rolnik szuka żony": Adrian zakochany

Rolnik pokazał bowiem na Instagramie zdjęcie z tajemniczą kobietą, którą trzyma za rękę. Towarzyszy im zachwycające tło w postaci ruin zamku w Ogrodzieńcu. Sam mężczyzna nie zdradził, kim jest jego partnerka, pozostawiając jedynie krótki, aczkolwiek wiele mówiący wpis: "Najlepsze wycieczki są we dwoje".

Chociaż Adrian nie zamieścił wielu szczegółów dotyczących jego nowego związku, to już tyle wystarczyło, by sekcja komentarzy zapełniła się gratulacjami! "Dużo szczęścia", "Wszystkiego najlepszego dla Was", "Gratulacje, dużo miłości!" - pisali fani.

Spostrzegawczy internauci dostrzegli także fakt, iż Adrian wraz z wybranką odwiedzili miejsce, w którym kręcono inny telewizyjny program! W Ogrodzieńcu swoje śluby brali uczestnicy trwającej edycji show pt. "Ślub od pierwszego wejrzenia". "Wy też na ślub?", "Niczym w 'Ślubie od pierwszego wejrzenia'. Gratuluję" - skomentowali fani.

Adrian wziął udział w 6. edycji programu: "Rolnik szuka żony", a obecnie widzowie mogą oglądać już 8. sezon show! Nowy odcinek "Rolnika..." już w najbliższą niedzielę, 7 listopada o godz. 21:15 w TVP1.

Zobacz również:

Znany polski aktor nie żyje. "Zawdzięczam mu najwięcej"

"Rolnik szuka żony": Szloch i spazmy! Szokujące sceny w programie

TVP przerywa milczenie po aferze w "Wiadomościach". Jak się tłumaczy?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje