Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Brutalna napaść na gospodarstwo Marka!

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" podzielił się z mediami przykrym doświadczeniem. Marek Walczak liczy straty po brutalnej napaści na jego gospodarstwo! Co dokładnie się wydarzyło?

Marek Walczak, uczestnik trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony"

Marek Walczak brał udział w 3. edycji programu: "Rolnik szuka żony". W jednym z niedawno udzielonych wywiadów podzielił się smutnym doświadczeniem. Okazało się, że na jego gospodarstwo napadło stado wilków! 50-letni mężczyzna w rozmowie z portalem: "Pomponik" przyznał, iż poniósł spore straty. 

Wszystko wydarzyło się w okolicy Gietrzwałdu, gdzie rolnik zamieszkał wraz z żoną Julią i ich dwuletnim synem Frankiem. Walczak postanowił zapobiec podobnemu zagrożeniu w przyszłości, jednak jego możliwości finansowe są niewystarczające do tego, by odpowiednio zabezpieczyć gospodarstwo. W wywiadzie Marek zdradził, iż konieczne jest wybudowanie stajni dla koni, które do tej pory były trzymane na wolnym wybiegu:

"Rolnik szuka żony 3": Marek planuje zbiórkę pieniędzy

Reklama

Marek Walczak w rozmowie z "Pomponikiem" przyznał, iż chciałby zorganizować zbiórkę, a uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczyć właśnie na zabezpieczenie swojego gospodarstwa przed atakami dzikich zwierząt.

Marek Walczak był jednym z uczestników 3. edycji programu: "Rolnik szuka żony". Mężczyzna wprawdzie nie znalazł miłości w randkowym show, ale wkrótce po emisji "RszŻ" w telewizji udało mu się nawiązać znajomość z młodszą o 18 lat Julią. Obecnie para wychowuje syna Franciszka.

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony 8": Rozpacz Izy po decyzji Kamila. "Co ja sobie wyobrażałam" 

"Rolnik szuka żony 8": Kamila bezlitośnie krytykowana: "Żaden mężczyzna z nią nie wytrzyma" 

"Rolnik szuka żony 8": Kamila cała we łzach. Rozszlochana Iza [7. odcinek] 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje