Oscary 2022
Reklama

Oscary 2022: Zendaya zachwyciła stylizacją!

Zendaya zaskoczyła wszystkich, pokazując się na gali rozdania Oscarów w srebrzystej kreacji. Trudno było oderwać od niej wzrok. Jak oceniacie artystkę w wieczorowym wydaniu?

Kim jest Zendaya?

To amerykańska aktorka i piosenkarka, karierę rozpoczęła jako dziecięca tancerka oraz modelka. Zadebiutowała w telewizji w produkcjach Disneya, m.in. w serialach "Taniec rządzi", czy "K.C. Nastoletnia agentka". Sławę przyniósł jej występ w musicalu "Król rozrywki", gdzie zagrała u boku Hugha Jackmana i Zaca Efrona oraz rola Michelle "MJ" Jones w trylogii filmów "Spider-Man" z Tomem Hollandem. Zendaya zyskała rozgłos także za sprawą serialu "Euforia" i oscarowego hitu "Diuna" w reżyserii Denisa Villeneuve’a.

Zendaya w odważnej stylizacji

Gwiazda serii o przygodach "Spider-Mana" hipnotyzuje na czerwonym dywanie. Zendaya przybyła na galę wręczenia Oscarów 2022 w zniewalającym stroju. Pokazała się w Hollywood w srebrzystej spódnicy z trenem. Natomiast górną część ciała aktorki zdobi biały top z satynowego materiału, który odsłania jej brzuch. Odważna stylizacja 25-letniej gwiazdy jest zarazem młodzieżowa oraz elegancka.

Reklama

Zendaya postawiła na srebro i blichtr, tym samym dała fanom powody do zachwytów. To nie pierwszy raz, gdy młoda aktorka prezentuje ponętne wdzięki. Można rzec, że artystka bezgranicznie wabi i zniewala kokieteryjnymi pozami. Dlatego wielbiciele nie poskąpili "płomiennych" reakcji oraz słów podziwu:      

Co wydarzyło się podczas gali rozdania Oscarów 2022?

Nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej są najważniejszym wyróżnieniem w branży filmowej i spełnieniem marzeń każdego reżysera oraz aktora. W nocy z 27 na 28 marca 2022 roku odbyła się 94. ceremonia wręczenia Oscarów. Najlepszym filmem okazał się komediodramat "CODA" w reżyserii Sian Heder. Oczywiście na gali nie zbrakło skandali i modowych wpadek. Najgłośniej jest komentowany "niesmaczny" żart komika Chrisa Rocka, który prowadził ów wydarzenie i skierował niewłaściwe słowa do żony gwiazdora Willa Smitha. Gospodarz wieczoru przypłacił swój nietaktowny dowcip uderzeniem w twarz przez wzburzonego aktora.

Autor: Zuzanna Bartuś

Zobacz też:

Oscary 2022: Will Smith przeprosił Chrisa Rocka. "Jest mi wstyd"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Oscary 2022 | Zendaya
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama