Reklama

Reklama

"Zołza": Radość i wzruszenie na pokazie specjalnym filmu

Na pokazie specjalnym filmu "Zołza" nie mogło zabraknąć zarówno Małgorzaty Kożuchowskiej, jak i Ilony Łepkowskiej. Zobacz reakcje i pierwsze opinie widzów!

Na pokazie specjalnym filmu "Zołza" nie mogło zabraknąć zarówno Małgorzaty Kożuchowskiej, jak i Ilony Łepkowskiej. Zobacz reakcje i pierwsze opinie widzów!
Małgorzata Kożuchowska na specjalnym pokazie filmu "Zołza" /Kino Świat /YouTube

"Zołza" to film oparty na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej. W tytułowej roli zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. Obraz trafi na ekrany kin 16 września, jednak widzowie mogli już zobaczyć produkcję na specjalnym pokazie.

"Wzruszający i z przekazem"; "Miałam ochotę potrząsnąć tą Zołzą"; "Wszystkiego po trochu - radości i wzruszenia"; "Od śmiechu do łez" - to pierwsze reakcje widzów po specjalnym pokazie.

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) vel "Zołza", "Królowa", "Szekspir". Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm - być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1.

Reklama

Anna to kobieta sukcesu i... niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

"Zołza": Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska łączą siły

"Od początku pracy nad tym pomysłem wiedziałam, że Małgosia jest wymarzoną aktorką do głównej roli. Nasze kolejne zawodowe spotkanie po latach, tym razem przy filmie 'Zołza' jest niezwykłe, wręcz magiczne i przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Robimy komedię. Nie całkiem zwyczajną, ale na pewno niezwykłą, tak jak niezwykłe jest nasze ponowne spotkanie z Małgosią" - przekonuje Ilona Łepkowska, scenarzystka i współproducentka "Zołzy".

"Jestem podekscytowana zarówno tą historią jak i moją nową rolą współproducentki! Myślałam o tym od lat, ale dopóki Ilona nie przysłała mi swojej książki z prośbą o rozważenie udziału w tym projekcie - od razu wiedziałam, że to jest petarda! I że chcę to robić! Zarówno jako odtwórczyni głównej roli, jak i współproducentka. Ta historia jest niesamowita dlatego, że splata zawodowe i prywatne losy - Ilony i moje. Jest tu i refleksja nad ciągłym życiem na świeczniku i cięty, autoironiczny, inteligentny humor. Nie mogę doczekać się reakcji widzów! Do zobaczenia w kinach!" - dodaje Małgorzata Kożuchowska, odtwórczyni tytułowej roli i współproducentka "Zołzy".

"Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz byłem zachwycony tym jak krwistą, komediową postać tworzy główna bohaterka. Od razu stwierdziłem, że to superkomedia i warto ją zrobić. To, co przytrafia się w tym filmie głównej bohaterce może zaskoczyć każdego. Są sceny, które będą nas wzruszać i jest wiele scen, które będą dla widza niezwykle śmieszne" - uzupełnia reżyser Tomasz Konecki.

W gwiazdorskiej obsadzie tego pełnego humoru, ale i wzruszeń, filmu, oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczymy również: Artura ŻmijewskiegoAnnę DymnąRafała ZawieruchęZofię DomalikBronisława WrocławskiegoJacka BorusińskiegoPhilippe TłokińskiegoMarcina Perchucia, Leona Charewicza i Katarzynę Ankudowicz. Producentem filmu jest Wonder Films - dom produkcyjny stworzony przez Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Czytaj również:

Barbara Kurdej-Szatan: Krystyna Janda wspiera gwiazdę "M jak miłość"

Mateusz Damięcki miał raka jądra. "Było mi wszystko jedno

Ale pomyłka! To on jest najseksowniejszym mężczyzną świata

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zołza | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL