Reklama

"Wymarzony" w kinach na Dzień Matki

"Wymarzony" to wzruszająca i pełna humoru "opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu". Francuski film debiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 24 maja.

Kadr z filmu "Wymarzony"

"Poruszający" - pisze magazyn "Elle". "Największe wzruszenie tego roku" - wtóruje RTL. O czym jest film "Wymarzony"?

Reklama

Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji. Podczas gdy pracownicy opieki społecznej poszukują dla niego odpowiednich rodziców, jego tymczasowym opiekunem zostaje Jean. Miedzy Theo, a jego tymczasowym "tatą" rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje miłości.

Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako ide­alna kandydatka na nową mamę Theo. Ich pierwsze spotkanie okaże się decydujące.

Czy mały Theo jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

Film wyreżyserowała Jeanne Herry, a główne role zagrali: Sandrine Kiberlain ("Niewierni", "Mikołajek"), Gilles Lellouche ("Nie mów nikomu", "Facet do wymiany") i Elodie Bouchez ("Wyśnione życie aniołów", "Dzikie trzciny").


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wymarzony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje