Reklama

Reklama

"Wymarzony" w kinach na Dzień Matki

"Wymarzony" to wzruszająca i pełna humoru "opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu". Francuski film debiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 24 maja.

Kadr z filmu "Wymarzony"

"Poruszający" - pisze magazyn "Elle". "Największe wzruszenie tego roku" - wtóruje RTL. O czym jest film "Wymarzony"?

Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji. Podczas gdy pracownicy opieki społecznej poszukują dla niego odpowiednich rodziców, jego tymczasowym opiekunem zostaje Jean. Miedzy Theo, a jego tymczasowym "tatą" rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje miłości.

Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako ide­alna kandydatka na nową mamę Theo. Ich pierwsze spotkanie okaże się decydujące.

Reklama

Czy mały Theo jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

Film wyreżyserowała Jeanne Herry, a główne role zagrali: Sandrine Kiberlain ("Niewierni", "Mikołajek"), Gilles Lellouche ("Nie mów nikomu", "Facet do wymiany") i Elodie Bouchez ("Wyśnione życie aniołów", "Dzikie trzciny").


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wymarzony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje