Reklama

Wolverine zostanie nowym Robin Hoodem. Do kin trafi dzięki studiu A24

Studio A24 nabyło amerykańskie prawa do filmu "The Death of Robin Hood", jednego z najbardziej rozchwytywanych tytułów tegorocznych targów w Cannes. W obsadzie znaleźli się Hugh Jackman i Jodie Comer, a za reżyserię odpowiedzialny jest Michael Sarnoski ("Świnia").

"The Death of Robin Hood": Co wiemy o projekcie?

Według oficjalnego opisu, w najnowszej historii skupionej na życiu Robin Hooda, będziemy mieć do czynienia z bohaterem, który "zmaga się ze swoją przeszłością po życiu pełnym zbrodni i morderstw". Zamiast wesołego bandyty z lasu Sherwood, jak był przedstawiany we wcześniejszych wydaniach, pojawi się zaprawiony w boju samotnik. Po odniesieniu ciężkich ran trafi na kobietę, dzięki której być może udać mu się odmienić życie. W głównych rolach wystąpić ma Hugh Jackman oraz Jodie Comer.

Reklama

Produkcja filmu "The Death of Robin Hood" ma rozpocząć się w 2025 roku. Dzięki studiu A24 film będzie pokazywany w kinach.  

Jackman i Sarnoski, razem z Jonem Rosenberg, Natalie Sellers oraz Ramą Gottumukkalim, obejmą również stanowisko producentów wykonawczych. 

Jackman, Comer i Saronoski: Plany na najbliższe miesiące

Hugh Jackman zyskał rozgłos występując w "Les Misérables: Nędznicy" (2012); za pracę przy tym projekcie otrzymał nominację do Oscara. Już niedługo będziemy też mogli oglądać go u boku Ryana Reynoldsa w filmie "Deadpool & Wolverine"; premiera kolejnej produkcji Marvela w Polsce będzie mieć miejsce 26 lipca. 

Jodie Comer to aktorka nagrodzona Emmy za pracę przy serialu "Obsesja Eve" (2018 - 2022). 9 sierpnia tego roku na ekrany kin wejdzie film "Motocykliści" z udziałem jej, Austina Butlera oraz Toma Hardy’ego. W 2025 roku będziemy mogli też zobaczyć ją z Cillianem Murphy’m w kontynuacji postapokaliptycznego horroru "28 dni później"

Niedługo w kinach pojawi się także nowy film Sarkoskiego - "Ciche miejsce: Dzień pierwszy". Polska premiera utrzymanego w klimacie sci-fi horroru odbędzie się 28 czerwca.

Zobacz też:

Debiut fabularny twórców głośnego serialu "1670". Co to za film?

Jest ostatnio rozchwytywany. Teraz zagra w nowej wersji klasycznego filmu

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy