Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

To koniec związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Aktorka po finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" bawiła się w towarzystwie innych mężczyzn, a swoimi relacjami na Instagramie tylko dolała oliwy do ognia.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Znają się od dziecka

Wiktoria Gąsiewska poznała Adama Zdrójkowskiego, gdy miała zaledwie trzy lata. Miało to miejsce na castingu do produkcji reklamowej i odbyło się całe lata wcześniej nim ponownie spotkali się na planie "rodzinki.pl".

"Wiktoria podobała mi się od zawsze, więc nie stało się to na planie 'rodzinki.pl'. Historia jest zupełnie inna, nie będę mówił, jak Wiktoria pojawiła się w "rodzince.pl", bo to wyszło też trochę ode mnie, bo zawsze mi się podobała, a akurat szukaliśmy dziewczyny dla mnie" - wyznał jakiś czas temu w wywiadzie dla Plejady Zdrójkowski.

Reklama

Mimo młodego wieku, Gąsiewska i Zdrójkowski uchodzili dotąd za jedną z najbardziej dopasowanych par w polskim show-biznesie. Tym bardziej mogą szokować ostatnie spekulacje na temat rozstania tych dwojga.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: To już koniec

Wiktoria Gąsiewska wybrała się ostatnio do Turcji, gdzie odpoczywała ze swoją rodziną. Wówczas wydawało się, że nieobecność Adama Zdrójkowskiego u jej boku wynika z jego zobowiązań zawodowych. 22-letnia aktorka wróciła do kraju na poniedziałkowy finał "Tańca z Gwiazdami". Zdrójkowskiego znów przy niej zabrakło.

Po zakończeniu programu, po każdym odcinku Gąsiewska prowadziła jego kulisy, aktorka spędziła resztę wieczoru w towarzystwie kolegów z show. Przez paparazzich została przyłapana na wymienianiu się uściskami z tancerzem Jakubem Lipowskim, trzymała go również za rękę. Sama zaś pokazała na Instagramie, jak bawi się z Patrykiem Cebulskim.

"Każdy ma jakieś sposoby na odstresowanie się. My akurat z Patryczkiem lubimy szybką jazdę, więc wyszliśmy sobie pojeździć" - powiedziała w jednej z relacji. W kolejnej pokazała, jak kolega z planu seriali "Kowalscy kontra Kowalscy" karmi ją frytką.

O komentarz do tej sytuacji przez portal "Plotek" został poproszony Adam Zdrójkowski. Aktor nie krył swojego smutku i niejako potwierdził rozstanie! Na pytanie, czy ich drogi się rozeszły, odpowiedział bowiem: "Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę" - powiedział.

Dodatkowo, gwiazdor obecnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przestał obserwować swoją, jak się okazuje już byłą, dziewczynę na Instagramie.

Maria Staroń

Czytaj również:

Znany polski aktor nie żyje. Był gwiazdą wielu seriali

Szokująca przemiana polskiej aktorki! Wygląda jak staruszka

Gwiazda TVN-u bez stanika. Przesadziła?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje