Reklama

Reklama

Virginie Efira: Kim jest gwiazda filmu "Benedetta"?

Kim jest Virginie Efira, o której ostatnio jest głośno za sprawą głównej roli w kontrowersyjnym filmie "Benedetta"? Jakie są wiek, wzrost, waga, Instagram oraz znak zodiaku aktorki? Co wiadomo o na temat rodziny Virginie Efiry? Czy filmowa Benedetta ma męża i dzieci, skąd pochodzi, jakie ma wykształcenie i w jakich filmach zagrała? Czy Virginie Efira i Ramzy Bédia są razem? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o popularnej artystce!

Virginie Efira to piękna i utalentowana belgijska aktorka, o której dużo mówi się obecnie za sprawą filmu "Benedetta" w reżyserii Paula Verhoevena, w którym wcieliła się w rolę katolickiej mistyczki, Benedetty Carlini

Produkcja, która 7 stycznia 2022 trafiła do polskich kin, wzbudziła nie lada sensację i oburzenie, głównie w środowiskach katolickich, które protestują i chcą, aby wstrzymano jej dystrybucję. Kim jest główna aktorka? 

Reklama

Ile Virginia Efira ma lat? Jakie są jej: waga, wzrost, pochodzenie, Instagram i znak zodiaku? Jakie ma wykształcenie oraz, w jakich filmach oprócz "Benedetty" zagrała? Te pytania często zadają fani gwiazdy, szukając informacji na jej temat w Internecie. 

Nurtuje ich również to, czy Virginie Efira ma męża i dzieci oraz, co łączy ją z Mabroukiem El Mechri i Ramzy Bédią? 

Na wszystkie pytania odpowiadamy w naszym artykule. 

Virginie Efira: Ile ma lat? Wiek, wzrost, waga, znak zodiaku, pochodzenie

Virginie Efira urodziła się 5 maja 1977 roku, co oznacza, że ma obecnie 44 lata, a jej znak zodiaku to Byk. 

Ile waży Virginie Efira i jaki jest jej wzrost? Jak podaje strona bodysize.org Virginie Efira waży 61 kg, a jej wzrost to 175 cm, co oznacza, że aktorka jest wysoką i szczupłą kobietą.

Pochodzi z Belgii, ale oryginalną urodę zawdzięcza również swoim greckim korzeniom. 

Virginie Efira: Wykształcenie i kariera. Nie tylko "Bernadetta"

Zanim Virginie Efira wcieliła się w głośną rolę "Benedetty", miała już na swoim zawodowym koncie role w licznych produkcjach filmowych.

Aktorka uczyła się w National Institute of Performing Arts. Virginie Efira karierę w mediach zaczynała jako prezenterka telewizyjna, co niewątpliwie przyniosło jej rozgłos, jednak prawdziwą popularność zyskała za sprawą ról komediach oraz komediach romantycznych. 

Niektóre filmy, w których wystąpiła Virginie Efira, to: "Niezatapialni", "Victoria", "Żegnajcie, głupcy", "Un amour impossible", "Facet na miarę", "To nie miłość", "Elle" czy "Miłość po francusku".

Virginie Efira: rodzina, mąż, dzieci. Czy ona i Mabrouk El Mechri są razem?

Virginie Efira nie ma męża. W przeszłości w związku małżeńskim z Patrickiem Ridremontem i pozostawała w związku z Mabroukiem El Mechr, z którym ma córkę o imieniu Ali. Dziewczynka przyszła na świat 24 maja 2013 roku. 

Obecnie Virginie Efira spotyka się z aktorem Nielsem Schneiderem. Para, która poznała się na planie filmu "Un amour impossible", jest razem od 2018 roku. 

Virginie Efira i Ramzy Bédia. Czy są razem?

Virginie Efira i Ramzy Bédia nie są parą, chociaż zagrali razem w serialu "Gdzie jest mój agent". 

Virginie Efira: Instagram

Virginie Efira udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka ma profil na Instagramie, gdzie najczęściej dzieli się ze swoimi fanami kadrami z filmów, w których gra oraz zdjęciami z różnego rodzaju wydarzeń. 

Konto Virginie Efiry na Instagramie obserwuje już prawie 170 tys. osób. 

Instagram: Virginie Efira: @efira_virginie 

Czytaj również:

Virginie Efira: Film "Bernadetta" wywołał poruszenie na świecie

Virginie Efira: Gdzie jeszcze zagrała aktorka?

Virginie Efira: Niczego nie musieliśmy udawać

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Virginie Efira | Benedetta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje