Reklama

Tych produkcji niedługo nie zobaczysz na Netfliksie! Pospiesz się zanim znikną

Jak co miesiąc, na Netfliksie w sierpniu znikną wybrane tytuły. Wśród nich znalazło się kilka filmów oraz popularne programy i seriale. Jednak, porównując do pozostałych miesięcy, platforma streamingowa nie okroiła oferty aż tak drastycznie. Co zniknie z listy dostępnych produkcji?

Jak co miesiąc, na Netfliksie w sierpniu znikną wybrane tytuły. Wśród nich znalazło się kilka filmów oraz popularne programy i seriale. Jednak, porównując do pozostałych miesięcy, platforma streamingowa nie okroiła oferty aż tak drastycznie. Co zniknie z listy dostępnych produkcji?
Christian Bale w filmie "Big Short" /materiały prasowe

"Big Short": Dostępny do 14 sierpnia

Jednym z tytułów, które wkrótce znikną z Netfliksa jest "Big Short". Film opowiada historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, które stały się zarzewiem ogólnoświatowego kryzysu z lat 2007-2010. Zadziwiające, jak zaledwie kilku mężczyzn - poprzez spekulacje, malwersacje, balansowanie na granicy prawa - doprowadziło do gigantycznej zapaści gospodarczo-ekonomicznej właściwie w każdym zakątku globu.

Produkcja Adam Mckay'a odsłania sensacyjne kulisy wydarzeń, które wpłynęły na życie każdego z nas. W filmie zobaczymy plejadę gwiazd: Brada PittaChristiana Bale'aRyana Goslinga i Steve'a Carella.

Reklama

"Downton Abbey" sezon 1-6: Dostępny do 14 sierpnia

Z platformy zniknie także uwielbiana przez widzów seria o państwie Grantham i ich córkach. Akcja "Downton Abbey" rozgrywa się w burzliwych czasach zarówno dla Anglii, jak i dla całego świata. Tonie Titanic, w ciągu dwóch następnych lat wybucha I wojna światowa, a kobiety zaczynają walczyć o swoje prawa. Właśnie w tym okresie wkraczamy w świat Downton Abbey, wielkiego dworu należącego do państwa Grantham i ich córek, w którym nie mniej do powiedzenia mają: kamerdyner Garson i ochmistrzyni, pani Hughes.

Wszyscy bohaterowie serialu muszą zmierzyć się z nachodzącymi zmianami i odnaleźć się w nowej sytuacji. Każdy z bohaterów skrywa mniejsze lub większe sekrety, które wychodzą na jaw w najmniej odpowiednich momentach. W serialu nie zabraknie tajemniczych sojuszy, skomplikowanych intryg, burzliwych relacji i niezwykłych przyjaźni.

"Z kamerą u Kardashianów": Dostępny do 16 sierpnia

Programy typu reality-show zdobyły ogromną popularność na całym świecie, a także w Polsce. Jeszcze większą sławę otrzymali uczestnicy. Doskonałym przykładem na to jest "Z kamerą u Kardashianów", który śledzi dramaty, wzloty i upadki sióstr oraz matki Kardashian. 

Produkcja wystartowała w 2007 r., lecz na polskim Netfliksie pojawiła się dopiero w 2020 r. Licencja została wykupiona na dwa lata i właśnie jej ważność dobiega końca. Na ten moment platforma streamingowa nie zdecydowała się jej przedłużyć.

"Tomb Raider": Dostępny do 22 sierpnia

Z Netfliksa zniknie superhit z Alicią Vikander w roli głównej: "Tomb Raider". To reboot kultowego filmu z Angeliną Jolie. Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika zaginionego przed laty. Jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu.

Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy.

Netflix: Jakie produkcje znikną w sierpniu? [pełna lista]

"Sin City" – 04.08

"Smerfy" – 11.08

"American Ultra" – 12.08

"Rick i Morty" sezon 1-4 – 12.08

"Assassin's Creed" – 14.08

"Big Short" – 14.08

"Downton Abbey" sezon 1-6 – 14.08

"Grace: Opętanie" – 14.08

"American Pie: Naga Mila"– 15.08

"American Pie: Zjazd Absolwentów" – 15.08

"Czerwony smok" – 15.08

"Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm" – 15.08

"Robin Hood" – 15.08

"Ultraviolet" sezon 1 – 16.08

"Z kamerą u Kardashianów" – 16.08

"Mr. Robot" sezon 1-4 – 22.08

"Tomb Raider" – 22.08

Zobacz też:

Zahara Jolie-Pitt: Adoptowana córka Angliny Jolie i Brada Pitta w prestiżowym college’u

"Drago": Niefortunny przeciek? Gwiazdor zabrał głos

Brad Pitt jednak nie kończy kariery. Został źle zrozumiany

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | Big Short | Tomb Raider
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy