Reklama

Tomasz Stockinger zarażony koronawirusem. Aktor ostrzega!

Tomasz Stockinger poinformował na swym Instagramie, że został zakażony koronawirusem. Gwiazdor "Klanu" w niezwykle osobistym wyzwaniu przyznał, że się tego nie spodziewał.

Tomasz Stockinger poinformował na swym Instagramie, że został zakażony koronawirusem. Gwiazdor "Klanu" w niezwykle osobistym wyzwaniu przyznał, że się tego nie spodziewał.
Tomasz Stockinger zachorował na COVID-19 /Justyna Rojek /East News

Walczymy obecnie z czwartą falą koronawirusa w Polsce. Pojawiają się informacje o kolejnych zakażonych i ofiarach choroby. Problem dotyka też gwiazd, które jak pozostali, czasami ciężko przechodzą zakażenie. Celebryci, korzystając ze swojej rozpoznawalności, przestrzegają fanów przez zachorowaniami.

Tomasz Stockinger zachorował na COVID-19

Informacje o zakażeniu aktor przekazał fanom na swoim Instagramie.

"Myślałem, że mnie nie doścignie, ale myliłem się... Od kilku dni rozgościł się u mnie COVID. Przyjąłem gościa ciepło... Ale mam nadzieję, że niebawem odjedzie i nie zostawi po sobie pamiątek" - wyznał.

Reklama

Stockinger udostępnił krótkie nagranie z odbywanej właśnie kwarantanny. Przestrzega w nim przed chorobą.

"Dzień dobry wam. Krótki komunikat z pola bitwy. Tak, jestem covidowcem. Myślałem, że mi się to nie przydarzy, ale niestety, pycha kroczy przed klęską. Mam nadzieję, że u mnie tej klęski nie będzie. Przeciwnik jest co prawda trudny i nie należy go lekceważyć, dlatego apeluję do wszystkich, którym może się coś takie jeszcze wydarzyć. Zachowajmy wszelkie środki ostrożności. No, a ja mam nadzieję, że już po tym tygodniu, który jest za mną, ciężkiej walki, jak do tego jeszcze dołożę kolejny tydzień, to już będę mógł wrócić do pracy i do zdrowia, czego Państwu, oczywiście, bardzo serdecznie życzę" - powiedział aktor.

Zobacz również:

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Jaki jest jego stan?

Stanisław Bareja: "Miliony śmiechogodzin"

"Rolnik szuka żony 8": "Rozczarował mnie na całej fali" [finał programu]

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy