Reklama

Reklama

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Jaki jest jego stan?

Dla popularnego aktora najbliższe dni będą oznaczały walkę o powrót do zdrowia. Zakażony koronawirusem aktor trafił bowiem do szpitala, w którym został podłączony do urządzenia z tlenem ułatwiającego oddychanie. Jaki jest jego stan?

Piotr Gąsowski zamieścił na Instagramie nagranie ze szpitala

Czwarta fala pandemii rozpędza się na dobre. Coraz więcej osób choruje, a szpitale szybko zapełniają się kolejnymi osobami w ciężkim stanie. Wśród chorych wymagających hospitalizacji znalazł się także Piotr Gąsowski, który miał tak duże problemy z oddychaniem, że wezwał pogotowie. Ratownicy medyczni od razu podłączyli aktora pod maskę z tlenem.

Piotr Gąsowski ma koronawirusa

Zanim gwiazdor trafił do szpitala, zdążył jeszcze zamieścić na Instagramie dwa krótkie nagrania, w których wyjaśnił, jak się czuje. "Dzień dobry państwu, w końcu mnie też powalił COVID, ale jeśli chorować, to tylko z taką cudowną ekipą, która tutaj przyjechała" - powiedział Gąsowski, wskazując na parę ratowników medycznych udzielających mu pomocy.

Reklama

Potem napisał, że jest już w szpitalu, gdzie zapewniono mu odpowiednią opiekę. Jego stan jest stabilny, a aktor jest przekonany, że to zasługa dwóch dawek szczepionki, którą przyjął. "Uwaga, to nie jest relacja sponsorowana!!! Ale dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to teraz wokół mnie!" - relacjonował aktor.

Piotr Gąsowski: Szczepić się czy nie szczepić?

Gąsowski wielokrotnie w social mediach popierał szczepienia i namawiał innych, by się na nie zgłaszali. Krytykował jednak te osoby, które się zaszczepiły nie z troski o zdrowie swoje i innych, ale po to, by wziąć udział w loterii z nagrodami.

"Chcecie? Szczepcie się! Nie chcecie? To się nie szczepcie! Zamierzam jednak wyrazić swoją głęboką dezaprobatę dla tych, którzy nie chcieli się zaszczepić, ale jednak zmieniają nagle swoją decyzję, w zamian za nagrody (...) nie rozumiem i nie szanuję zmian decyzji, które są wynikiem czystej chciwości! Takie 'wygrane' to jest dopiero obciach! To jest dopiero wstyd!" - pisał na Instagramie.

Czytaj więcej:

Zdewastowano rodzinny grób rodziny Macieja Stuhra

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje