Reklama

Reklama

Tom Cruise w kosmosie? Astronauta ostrzega!

Niedawno media poinformowały, że hollywoodzki gwiazdor nie zrezygnował z kręcenia filmu w kosmosie i zdjęcia do tej produkcji powinny ruszyć w przyszłym roku. Jedną z lokacji filmowych jest Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (ISS). Wiadomo, że Cruise zamierza zrealizować swój projekt we współpracy z kosmiczną firmą Elona Muska - SpaceX.

Tom Cruise

W ubiegły piątek Agencja NASA opublikowała podcast "Ciało w kosmosie", w którym Cruise wypytuje jednego z rezydentów orbitującego laboratorium kosmicznego, Victora Glovera, o jego wrażenia z pobytu w kosmosie. Odpowiedź była chyba inna niż gwiazdor się spodziewał.

W kosmosie "cuchnie jak w szatni"

"Kiedy po raz pierwszy docierasz na stację kosmiczną, najmocniej doświadczasz zapachu" - wyznał astronauta. Ostrzegł przy tym, że woń ta nie jest miła, jakby fabryczna lub szpitalna ("jak zapach maszyny: sterylny i metaliczny"), choć człowiek z czasem "nią przesiąka" i się przyzwyczaja.

Z drugiej strony są takie miejsca, gdzie wręcz śmierdzi, jak np. w module zawierającym sprzęt do treningu siłowego i łazienkę. "Tu cuchnie, jak w szatni" - stwierdził bez ogródek astronauta.

Reklama

Informacja o szacowanym na 200 milionów dolarów projekcie nakręcenia pierwszego filmu w kosmosie była jedną z najciekawszych wiadomości 2020 roku. W śmiałym, choć bliżej nieokreślonym planie, pierwsze skrzypce mieli grać Tom Cruise oraz reżyser Doug Liman. Zapowiadany wstępnie na 2022 rok film miał powstać na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, a swój udział w projekcie ogłosiły NASA oraz należąca do Elona Muska firma SpaceX.

Zobacz również:

Polska seksbomba porzuciła aktorstwo. Co robi dziś?

Rozenek-Majdan bez cenzury. Gwiazda TVN w erotycznych scenach

Młoda polska aktorka nago na planie. Starszy partner zawstydzony

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy