Reklama

Reklama

​Tom Cruise: Odrzutowiec po świąteczne ciasta

Ten to ma gest! Tom Cruise, który kręcił w Wielkiej Brytanii kolejną część serii "Mission: Impossible", postanowił zrobić niespodziankę członkom ekipy pracującej na planie produkcji. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia zamówił dla nich 300 ciast w swojej ulubionej cukierni. Fakt, że owa cukiernia znajduje się w Los Angeles, nie stanowił dla niego żadnego problemu. Aktor po odbiór łakoci wysłał prywatny odrzutowiec.

Tom Cruise ma gest...

Tom Cruise ukończył niedawno zdjęcia do najnowszej, siódmej już odsłony kultowego cyklu "Mission: Impossible". Praca na planie nie była łatwa - głównie ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Cruise zasłynął z gorliwego przestrzegania na planie protokołów bezpieczeństwa oraz wyciągania konsekwencji wobec osób, które nie chciały podporządkować się rygorystycznym zasadom. Głośnym echem w mediach odbiło się nagranie, na którym wzburzony gwiazdor udziela ostrej reprymendy podwładnym, którzy naruszyli pandemiczne przepisy.

Reklama

Po wielu trudach film udało się szczęśliwie ukończyć. A Cruise pokazał, że umie nie tylko wymagać, ale też okazać wdzięczność. W ramach podziękowania za wspólnie spędzony czas zrobił wszystkim osobom pracującym na planie filmu świąteczną niespodziankę. W swojej ulubionej cukierni Los Angeles zamówił 300 ciast, a żeby dotarły do Wielkiej Brytanii świeże, wysłał po nie prywatny odrzutowiec.

"To było dość ekstrawaganckie, ale całkowicie w jego stylu. Tom jest niesamowicie hojnym człowiekiem. Chciał zrobić coś wyjątkowego dla każdej osoby, która pomagała mu w nakręceniu tego filmu" - ujawnił jeden z członków ekipy w rozmowie z "The Sun". Na tę świąteczną niespodziankę aktor wydał niemal 12 tys. funtów.

Cruise jest znany z obdarowywania znajomych łakociami. Szczególną sławę zyskało kokosowe ciasto z białą czekoladą, które gwiazdor regularnie kupuje w Doan's Bakery w Woodland Hills w Kalifornii. "Dostaję od niego to ciasto na każde Boże Narodzenie. W domu mówimy na nie 'Ciasto Cruise'a'. To zdecydowanie najlepsze ciasto kokosowe, jakie jadłam w życiu" - zdradziła swego czasu Kirsten Dunst w programie "The Graham Norton Show".

W gronie obdarowanych znalazł się też Henry Cavill. Jak ujawnił w rozmowie z "Access Hollywood", do słodkiego poczęstunku Cruise dołącza zawsze kartkę z bożonarodzeniowymi życzeniami. "To najbardziej dekadenckie, zaskakujące i niesamowite ciasto, jakie można otrzymać od kogoś takiego jak Tom Cruise" - stwierdził aktor.

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Teraz przeprasza!

Była ikoną rewolucji seksualnej. Jej córka to znana aktorka

Zmarł zaledwie trzy miesiące po ślubie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise | Mission: Impossible 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje