Reklama

Reklama

"Thunderbolts": Florence Pugh na czele filmu MCU

Z każdym miesiącem pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących nowego filmu MCU, który ma być odpowiedzią na "Legion Samobójców". Dziś wiadomo już, że główną gwiazdą "Thunderbolts" zostanie Florence Pugh. Kto oprócz aktorki pojawi się w produkcji?

Florence Pugh wcieli się w siostrę Czarnej wdowy

Dziennikarz Justin Kroll przekazał w podcaście The Town informację o aktorskiej obsadzie filmu "Thunderbolts". Według jego doniesień na czele oddziału do zadań specjalnych stanie Yelena Belova, w którą wcieli się znana m.in. z "Małych kobietek" Florence Pugh. Wiadomość ta została potwierdzona podczas trwających targów D23. 

Aktorce na ekranie towarzyszyć będzie Sebastian Stan. Gwiazdora zobaczymy w roli Zimowego Żołnierza. Oprócz nich na ekranie pojawią się: David Harbour (Red Guardian), Wyatt Russell (US Agent), Hannah John-Kamen ( Duch), Olga Kurylenko (Taskmaster) i Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine).

Reklama

Za kamerą stanie Jake Schreier.

"Thunderbolts": Co wiemy o filmie?

Bohaterami "Thunderbolts" będzie grupa superzłoczyńcow zaangażowana przez rząd do wykonania śmiertelnie niebezpiecznej misji. W jej skład wchodzić będą postaci złoczyńców, którzy przewinęli się już wcześniej w innych filmach Marvela.

Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w przyszłym roku, a premiera filmu zaplanowana jest na 2024 rok.

Zobacz również:

"Black Adam": Dwayne Johnson superbohaterem. Jest nowy zwiastun

"Mufasa: The Lion King": Powstaje prequel "Króla lwa"

Halle Bailey jako "Mała Syrenka". Jest pierwsza zapowiedź 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Thunderbolts | Florence Pugh

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL