Reklama

Reklama

"Black Adam": Dwayne Johnson superbohaterem. Jest nowy zwiastun

Właśnie pojawiła się kolejna zapowiedź superprodukcji "Black Adam", ekranizacja komiksu DC Comics, w której Dwayne Johnson wciela się w superbohatera.

Właśnie pojawiła się kolejna zapowiedź superprodukcji "Black Adam", ekranizacja komiksu DC Comics, w której Dwayne Johnson wciela się w superbohatera.
Dwayne Johnson jako Black Adam /materiały prasowe

Wyreżyserowany przez Jaume Collet-Serrę "Black Adam" opowie historię tytułowego antybohatera. W komiksach DC Comics pojawił się on już w latach 40. ubiegłego wieku. Pierwotnie był pragnącym władzy skorumpowanym złoczyńcą, powoli stając się antybohaterem znanym z lekceważenia reguł i komiksowych konwencji.

"Black Adam": Dwayne Johnson superbohaterem [FABUŁA, OBSADA, PREMIERA]

Scenariusz napisali Rory Haines i Sohrab Noshirvani na podstawie wcześniejszego scenariusza autorstwa Adama Sztykiela.

Reklama

To drugi film z kolei wyreżyserowany przez Collet-Serrę, w którym główną rolę zagra Dwayne Johnson. Niedawno pracowali nad "Wyprawą do dżungli", która odniosła kasowy sukces.

"Black Adam" wprowadzi do Rozszerzonego Uniwersum DC (DCEU) nie tylko tytułową postać. Pojawią się w nim również inni bohaterowie znani z kart komiksów. Wejdą oni w skład tzw. Amerykańskiego Towarzystwa Sprawiedliwości (Justice Society of America). Będą to grany przez Aldisa Hodge'a ("Niewidzialny człowiek") Hawkman, Doctor Fate (Pierce Brosnan), Cyclone (Quintessa Swindell) oraz Atom Smasher (Noah Centineo). W rolę filmowego łotra wcieli się Marwan Kenzari ("The Old Guard").

Pojawienie się postaci Black Adama w DCEU ma wprowadzić do niego spore zamieszanie i zaburzyć hierarchię ważności komiksowych bohaterów. Dwayne Johnson nie pozostawia wątpliwości co do tego, kto zwyciężyłby w walce pomiędzy jego antybohaterem a potężnym Supermanem.

"Pamiętajcie, największą słabością Supermana nie jest kryptonit. To magia. A największą siłą Black Adama jest właśnie magia. Obaj poruszają się z prędkością światła. Obaj stanowią niepowstrzymane siły. Ale tylko jeden byłby w stanie zabić drugiego. I dobrze wiemy, kto kogo" - napisał aktor w mediach społecznościowych.

"Black Adam" ma pojawić się w kinach 21 października 2022 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Black Adam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL