Reklama

Teatralna wersja "Moulin Rouge"

Nicole Kidman ("Inni") i Ewan McGregor ("Wyspa") powtórzą swoje role z musicalu "Moulin Rouge". Tym razem jednak na deskach teatru. Spełnią tym samym marzenie reżysera Baza Luhrmanna, który z tym pomysłem nosi się już od czasów powstania filmu.

Baz Luhrmann jest w trakcie organizowania projektu, który będzie spełnieniem jego marzeń. Spektakl "Moulin Rouge" wystawiony zostanie na deskach teatru w Londynie.

Reklama

Film, który powstał w 2001 roku obsypany został wieloma prestiżowymi nagrodami (m. in. Złoty Glob dla najlepszego filmu oraz dla Nicole Kidman za najlepszą rolę kobiecą), był także nominowany w wielu kategoriach do Oscara (statuetkę otrzymał m. in. za kostiumy).

Reżyser jest już po wstępnych rozmowach z gwiazdami, które zgodziły się wziąć udział w tym ciekawym projekcie. Wszystko wskazuje zatem na to, że Kidman i McGregora podziwiać będzie można na żywo.

Mając w pamięci przepych dekoracji, wspaniałych strojów i barw można spodziewać się, że w wersji teatralnej twórcy szykują zapierający dech w piersiach show.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewan McGregor | Nicole Kidman | Moulin Rouge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje