Reklama

Scarlett Johansson została mamą! Syn czy córka?

Scarlett Johansson i jej mąż Colin Jost zostali rodzicami. W środę, 18 sierpnia, para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 36-letnia aktorka została mamą już po raz drugi. Jaka jest płeć dziecka i jak ma na imię? Już wiadomo!

Scarlett Johansson i jej mąż Colin Jost zostali rodzicami. W środę, 18 sierpnia, para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 36-letnia aktorka została mamą już po raz drugi. Jaka jest płeć dziecka i jak ma na imię? Już wiadomo!
Colin Jost jest trzecim mężem Scarlett Johansson /Amy Sussman /Getty Images

Scarlett Johansson i jej trzeci mąż komik Colin Jost zostali rodzicami. Przez wiele miesięcy, właściwie aż do końca, aktorce udało się ukryć fakt, że jest w ciąży.

Scarlett Johansson urodziła!

"Dailymail" ujawnił właśnie, że Scarlett Johansson urodziła chłopca, który otrzymał imię Cosmo.

Amerykańska aktorka po raz drugi została mamą. Gwiazda ma jeszcze córkę Rose z poprzedniego małżeństwa z Romainem Dauriac.

Pierwsze plotki o ciąży gwiazdy pojawiły się w czerwcu, gdy aktorka nie wzięła udziału w żadnym wydarzeniu promującym jej najnowszy film "Czarna Wdowa". Nie było jej ani na premierze w Nowym Jorku, ani w Los Angeles, ani w Londynie.

Reklama

Scarlett Johansson udzieliła jedynie wywiadu przez Zoom - pojawiła się wówczas w programie Jimmy'ego Fallona "Tonight Show", ale filmowana była jedynie od ramion w górę.

Czytaj więcej: Scarlett Johansson pozywa Disneya! Chodzi o "Czarną Wdowę"

Już pod sam koniec ciąży o spodziewanych narodzinach wygadał się mąż gwiazdy, komik Colin Jost. Podczas weekendowego występu w Ridgefield Playhouse w Connecticut, wprost ze sceny powiedział do publiczności: "Spodziewamy się dziecka, to ekscytujące".

36-letnia aktorka została mamą po raz drugi, ma już sześcioletnią córeczkę Rose, której ojcem jest jej drugi mąż Romain Dauriac.

Scarlett Johansson i Colin Jost: Jak się poznali?

Scarlett Johansson i Colin Jost są małżeństwem od października 2020 roku, a wcześniej trzy lata byli parą. Poznali się w 2006 roku na planie programu "Saturday Night Live", którego komik jest współtwórcą, jednak zostali parą 11 lat później.

Oficjalnie po raz pierwszy pojawili się razem w grudniu 2017 roku, a swoje zaręczyny zaręczyny ogłosili w maju 2019 roku.

Czytaj więcej: Scarlett Johansson zdradziła szczegóły sekretnego ślubu

Nowa rola Scarlett Johansson

Wiadomo, na planie jakiego filmu aktorka pojawi się w najbliższym czasie.

Magazyn "The Hollywood Reporter" ogłosił, że Scarlett Johansson dołączyła do obsady najnowszego filmu Wesa Andersona ("Grand Budapest Hotel", "Kochankowie z Księżyca"), w którym wystąpią także Margot Robbie, Tom Hanks, Adrien Brody, Bill Murray, Jason Schwartzman i Tilda Swinton. Informacje na temat tej fabuły są trzymane w tajemnicy.

Wiadomo jedynie, żre akcja ma rozgrywać się w Europie, a zdjęcia realizowane będą w okolicach Madrytu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Scarlett Johansson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy