Reklama

Reklama

"Samiec Alfa": Premiera filmu. Jak nie dać się zdominować kobiecie

W warszawskim kinie Luna odbyła się premiera filmu "Samiec Alfa". Produkcja w reżyserii Katii i Igora Priwieziencew w piątek, 24 czerwca, trafi na ekrany polskich kin.

W warszawskim kinie Luna odbyła się premiera filmu "Samiec Alfa". Produkcja w reżyserii Katii i Igora Priwieziencew w piątek, 24 czerwca, trafi na ekrany polskich kin.
Ekipa filmu "Samiec Alfa" na premierze /AKPA

O czym jest film "Samiec Alfa"?

Film "Samiec Alfa" opowiada historię grupy mężczyzn, którzy spotkali się na kursie samorozwoju, aby "wzmocnić swoją męskość" i poprawić relacji z partnerkami. Kurs prowadzi charyzmatyczny coach (w tej roli znakomity Mirosław Haniszewski). Kontrowersyjne metody samozwańczego specjalisty stawiają życie pięciu mężczyzn na głowie, co prowadzi do serii zabawnych, a potem tragicznych, konsekwencji.

W rolę uczestników kursu wcieli się: Adam Bobik, Tomasz Schuchardt, Piotr Trojan, Konrad Eleryk i Krzysztof Stroiński.

Reklama

"Samiec Alfa": Gwiazdy na premierze

"To film o szalonym coachu, który prowadzi kursy dla facetów: 'Jak być samcem alfa'. I, rzecz jasna, jak się nie dać zdominować przez kobietę. Wcielam się w postać coacha. Widzowie zobaczą mnie w roli naprawdę złego człowieka. To czarna komedia, trochę satyra na rynek coachingowy i samorozwój, którym teraz wszyscy się karmią" - powiedział Mirosław Haniszewski na premierze.

"W naszym filmie zobaczymy samca alfa, który chce być na szczycie, rządzić i być dowódcą stada. W obsadzie mieliśmy świetnych aktorów, każdy z nich świetnie wszedł w postać, praca z takimi ludźmi to wyłącznie przyjemność" - mówił scenarzysta i reżyser, Igor Priwieziencew.

"Gram człowieka, który ma problemy z kobietami. Bartek to życiowy cwaniaczek z wielkim ego, ale w gruncie rzeczy jest cieniutkim chłopczykiem. Polecam ten film z uwagi na rodzaj ambitnego czarnego humoru" - dodał Tomasz Schuchardt.

Na premierze filmu pojawiło się wiele znanych osób, m.in. Joanna Opozda, Mateusz Banasiuk, Zbigniew Suszyński, Paulina Drażba, Milena Suszyńska, Patryk Pniewski, Małgorzata Opczowska czy Karolina Pilarczyk.

Zobacz też:

Sandra Bullock przerywa karierę aktorską. Jest "wypalona i zmęczona"

Lea Seydoux dołączy do obsady drugiej części "Diuny"?

Gwiazdor już z wyrokiem! Molestował seksualnie 16-latkę

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem? Widziano ich w Paryżu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samiec Alfa (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama