Reklama

Robert Pattinson zagra w nowym filmie twórcy "Parasite"?

Robert Pattinson prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowym filmie twórcy "Parasite". Realizowany dla wytwórni Warner Bros projekt ma być ekranizacją książki "Mickey 7" Edwarda Ashtona - poinformował portal Deadline

Robert Pattinson prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowym filmie twórcy "Parasite". Realizowany dla wytwórni Warner Bros projekt ma być ekranizacją książki "Mickey 7" Edwarda Ashtona - poinformował portal Deadline
Robert Pattinson /Carlos Alvarez /Getty Images

Laureat Oscara za "Parasite", południowokoreański reżyser Joon-ho Bong, przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu.

Ma to być ekranizacja nieopublikowanej jeszcze książki "Mickey 7" Edwarda Ashtona. Szukając inspiracji do kolejnego filmowego projektu, pod koniec 2021 Bong otrzymał manuskrypt czekającej na premierę powieści "Mickey 7". Książka spodobała mu się na tyle, że podjął decyzję o jej ekranizacji.

Reklama

Najpoważniejszym kandydatem do głównej roli w szykowanym projekcie jest Robert Pattinson, który zachwycił Bonga podczas przesłuchań. Dla 35-letniego aktora byłaby to pierwsza rola po "Batmanie", który trafi na kinowe ekrany już w marcu.

Serialowa wersja "Parasite"

Joon-ho Bong przygotowuje też dla HBO serialową wersję "Parasite".

"Gdy zaczynałem pisać scenariusz, miałem w głowie wiele pomysłów. Nie mogłem ich jednak wszystkich wykorzystać w dwuipółgodzinnym filmie. Zostały więc zapamiętane na moim iPadzie i teraz moim celem przy tworzeniu serialu będzie po prostu stworzenie sześciogodzinnego filmu" - powiedział Bong. Serialową wersję "Parasite" stworzy razem z Adamem McKayem, twórcą filmu "Nie patrz w górę".

Bong zdradził też, jakich dodatkowych treści można spodziewać się w serialu. W wymienionych przez niego przykładach znalazły się spoilery dotyczące fabuły filmu. "Kiedy pierwotna gospodyni Mun Gwang wraca nocą przed dom, widać na jej twarzy, że coś się z nią stało. Później pyta ją o to mąż, ale ona nigdy o tym nie opowiada. A ja wiem, dlaczego miała te siniaki na twarzy. Mam całą historię na ten temat. Odpowiem też na pytania: skąd wiedziała o istnieniu bunkra i co łączyło ją z jego architektem?".

Zobacz również:

Operacje zniszczyły jej twarz. "To, co mi się stało, jest straszne"

Polka ukrywała włosy pod czapką. "Moja nowa fryzura stanie się sensacją"

Najpiękniejsza gwiazda PRL-u? Zniknęła na 20 lat. Co się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | Joon-ho Bong
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy