Reklama

Reklama

Quentin Tarantino nie zamierza pomagać swojej matce. Kobieta zabrała głos!

Quentin Tarantino zdecydował, że nie będzie pomagał finansowo swojej matce. Skąd taka decyzja? "Ciągle robiła mi awantury" - wyznał twórca "Pulp Fiction". Kobieta postanowiła odnieść się do sprawy. Co powiedziała?

Quentin Tarantino zdecydował, że nie będzie pomagał finansowo swojej matce. Skąd taka decyzja? "Ciągle robiła mi awantury" - wyznał twórca "Pulp Fiction". Kobieta postanowiła odnieść się do sprawy. Co powiedziała?
Quentin Tarantino ma żal do swojej matki /FILIPPO MONTEFORTE /AFP

Quentin Tarantino stwierdził, że jego decyzja nie wynika ze skąpstwa. To zemsta za to, że matka nigdy go nie wspierała.

Matka zakazała mu pisania scenariuszy

W rozmowie z Brianem Koppelem, twórcą podcastu "The Moment", reżyser "Wściekłych psów" i "Bękartów wojny" zdradził, że gdy był nastolatkiem i miał kłopoty w szkole, matka zakazała mu pisania scenariuszy.

"Ciągle robiła mi awantury... W czasie jednej z nich powiedziała: 'A tak przy okazji, ta mała kariera pisarska... i wykonała w powietrzu palcami cudzysłów. Koniec z tym!" - opowiadał rozżalony Tarantino.

Reżyser oświadczył wówczas swej matce, że nigdy jej tego nie zapomni. "Odpowiedziałem jej: 'OK, kiedy odniosę sukces, nigdy nie zobaczysz ani grosza. Nie będzie dla ciebie domu. Nie będzie wakacji ani cadillaca dla mamusi. Nic nie dostaniesz".

Reklama

Czytaj również: Quentin Tarantino przerwał milczenie w sprawie swego ojca

Matka Quentina Tarantino żyje skromnie

Reżyser "Pulp Fiction" wyjawił, że tylko raz złamał tę obietnicę i pomógł matce, gdy miała problemy z urzędem skarbowym. Connie Tarantino, matka filmowca, jest emerytowaną pielęgniarką i żyje skromnie, on jednak nie zamierza jej wspierać finansowo.

"To są konsekwencje jej słów. Wszyscy powinni pamiętać, że to, jak postępują ze swoimi dziećmi, ma swoje konsekwencje w przyszłości" - dodał Tarantino.

Kiedy do matki reżysera dotarła redakcja "USA Today", ona nie powiedziała na temat swego syna złego słowa.

"Jeśli chodzi o mojego syna Quentina, wspieram go, jestem z niego dumna i kocham go. Wielką radość sprawiło mi tańczenie na jego ślubie i wiadomość o narodzinach mojego wnuka, Leo" - powiedziała 75-letnia pielęgniarka.

Czytaj więcej: Quentin Tarantino zamierza odejść na emeryturę?

Quentin Tarantino w listopadzie 2018 roku ożenił się z izraelską piosenkarką Daniellą Pick, a w lutym 2020 roku urodził się ich syn Leo.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tarantino Quentin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy