Reklama

Reklama

"Poobijana": Halle Berry w intymnym zbliżeniu z kobietą

Halle Berry wykonała kolejny ważny krok w swojej karierze - zadebiutowała jako reżyserka. Okazało się, że ma do tego talent, film "Poobijana" spotkał się z dobrym przyjęciem widzów i krytyków. Nieco inaczej po seansie zareagowała 13-letnia córka gwiazdy, Nahla. Nastolatka była zaskoczone tym, co zobaczyła. Szokujące nie były jednak dla niej brutalne sceny walk w ringu, ale scena erotyczna odegrana przez jej matkę i Sheilę Atim. Zakłopotana tym widokiem Nahla zasypała swoją sławną mamę trudnymi pytaniami.

Halle Berry włożyła wiele wysiłków w film "Poobijana". Nie tylko zagrała wymagającą wielu poświęceń rolę zawodniczki MMA Jackie Justice, ale też stanęła za kamerą. Był to pierwszy film, jaki wyreżyserowała, nic więc dziwnego, że jeszcze przed oficjalną premierą chciała się podzielić efektami swojej pracy ze swoją 13-letnią córką Nahlą. 

"Poobijana": Reakcja córki Halle Berry

Wbrew obawom aktorki jej córka nie była przerażona brutalnymi scenami walk w ringu. W fotel wbiła ją jednak scena intymnego zbliżenia Jackie Justice i jej trenerki Bobbi Buddhakan, którą zagrała Sheila Atim. Widok matki całującej się z inną kobietą zaskoczył Nahlę i wywołał falę pytań. "Mamo, chyba musimy porozmawiać. Nic mi nie mówiłaś" - wspomina reakcję córki Berry. "Szybko wyjaśniałam, że jest to tylko filmowa fikcja i nic z tego nie jest prawdziwe" - dodała.

Reklama

To jednak nie zaspokoiło ciekawości dociekliwej nastolatki. Halle Berry musiała zmierzyć się nie tylko z pytaniami dotyczącymi kulis kręcenia intymnych scen, tego jak się z tym czuje, ale również odpowiedzieć na pytania dotyczące swojej seksualności. "Wyjaśniłam, że są to jedne z najtrudniejszych scen, jakie aktorzy muszą odegrać. Są bardzo niezręczne. W trakcie tej poważnej rozmowy opowiedziałam córce o kulisach mojej pracy, mojej seksualności, a także o tym, jak musiałam walczyć, aby zrobić ten film" - przyznała Berry. I dodała, że choć ta dyskusja nie była łatwa, to zbliżyła ją do córki.

Czytaj więcej:

Co w weekend obejrzeć w kinie? Sprawdźcie!

Rossy de Palma: Ożywione arcydzieło Picassa

Brad Pitt złożył pozew przeciwko Angelinie Jolie

"Sponsoring": Wnikliwy portret kobiecej seksualności

Więcej newsów o filmach,. gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Poobijana | Halle Berry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy