Reklama

Reklama

"Pod wiatr": Polski film Netfliksa dla młodych widzów

Hel, słońce, morze, kitesurfing, wakacje, muzyka i pierwsza miłość, która na zawsze odmieni życie nastoletniej nieśmiałej Ani i szalonego surfera Michała. "Pod wiatr" w reżyserii Kristoffera Rusa, kolejny polski film Netfliksa dla młodych widzów, dołączy do oferty streamingowego giganta już 10 lutego.

"Pod wiatr" to propozycja Netfliksa dla młodych widzów

Ona ukończyła prestiżowe warszawskie liceum i dostała się na medycynę w Londynie. On pracuje jako instruktor kitesurfingu nad morzem, dzięki czemu łączy zarabianie pieniędzy oraz pasję. Poznają się na Helu. Niezwykły urok chłopaka powoduje, że dziewczyna przekracza swoje granice i wkracza w zupełnie nieznany świat kitesurfingu, muzyki i zabawy.

Rodzące się między nimi uczucie nie podoba się ani jej rodzinie, ani jego przyjaciołom. Czy związek Ani i Michała jest na tyle silny, że pokona przeciwności i stanie się czymś więcej niż tylko wakacyjną miłością

Reklama

W roli Ani zobaczymy Sonię Mietielicę, z kolei Michała zagra Jakub Sasak.

W obsadzie filmu znaleźli się również: Waleria Gorobets, Sebastian Dela, Agnieszka Żulewska, Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Małecki, Marta Ojrzyńska i Ilona Ostrowska.

W "Pod wiatr" zobaczymy również zespół Bitamina oraz Wojciecha Gąssowskiego.

Premiera filmu na Netfliksie już 10 lutego 2022 roku.

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pod wiatr (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje