Reklama

Reklama

Piotr Cyrwus: Jak nie zdradził serialowej partnerki?

Piotr Cyrwus był gościem Wojciecha Jagielskiego w emitowanym na antenie Superstacji programie "Tok Szoł". Aktor mówił m.in. o wysokim zaufaniu społecznym do aktorów i stosunkowo niskim do naukowców. Wspominał też czasy, kiedy grał w serialu "Klan".

Piotr Cyrwus w programie "Tok Szoł"

Cyrwus opowiedział ciekawą historię, związaną z kobietą, która nakłaniała go do zdrady serialowej partnerki.

"'Klan' miał wtedy oglądalność na poziomie 8 milionów [widzów], ale kto mnie spotykał, to mówił, że nie ogląda... Ja pana znam, ale nie oglądam" - aktor śmiał się, wspominając okres największej popularności.

Nagabywany przez prowadzącego "Tok Szoł", Cyrwus przypomniał pewne wydarzenie z czasów, gdy wcielał się w postać Ryśka w popularnej telenoweli TVP. Aktor został zaczepiony w pociągu przez kobietę, która - narzekając na nudę wątku z Cyrwusem, zasugerowała, żeby jego ekranowy bohater zdradził swoją serialową partnerkę (graną przez Małgorzatę Królikowską).

Reklama

"Zdobyłem się na dużą bezczelność. Powiedziałem: 'Jak pani wróci do domu, niech pani powie mężowi, żeby poszedł panią zdradzić z sąsiadką'. Będzie pani miała ciekawie w życiu" - mówił rozbawiony aktor.

Aktor opowiedział także o początkach swojej kariery. Jako młody aktor został zauważony przez jednego z wybitnych polskich reżyserów. Mowa tu o Kazimierzu Kutzu. Wspominał również o trudnej scenie do zagrania, podczas której musiał wykonywać jednocześnie dwie czynności. 

Wojciech Jagielski prowadzi "Tok Szoł" na antenie Superstacji od sierpnia 2020. "Klasyczny talk-show z przewagą 'talk'" - charakteryzuje format dziennikarz.

"Moi rozmówcy to raczej osoby znane, a ci, którzy oglądają mnie od wielu lat wiedzą w jakim stylu rozmawiam oraz z kim. To praktycznie formuła, która przypisana jest do Wojtka Jagielskiego" - zdradzał dziennikarz, dodając, że formuła programu nie będzie różnić się od jego wcześniejszego show "Wojtek Jagielski na żywo", który Superstacja emitowała w latach 2014-19.

Nowe odcinki "Tok Szoł" nadawane są w Superstacji od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 i 22.30.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Cyrwus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama