Reklama

Reklama

Piotr Adamczyk w nowej roli! Odniesie kolejny sukces?

Piotr Adamczyk to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Choć ostatnio częściej można było oglądać go w zagranicznych produkcjach, już wkrótce do kin trafi polski film, w którym Adamczyk wcielił się w rolę... naukowca! Co wiemy o nowej produkcji?

Piotr Adamczyk: Aktor-kameleon

Filmowe wcielenia Piotra Adamczyka bez wątpienia znane są każdemu kinomaniakowi. Komedia, romans, dramat czy film fabularny - żaden z tych gatunków nie jest obcy wybitnemu aktorowi. Największą popularność bezapelacyjnie zawdzięcza głównej roli w produkcji "Karol. Człowiek, który został papieżem", dzięki której podbił serca Polaków.

Wystąpił również w komediach, m.in. w: "Och Karol 2", "Wkręceni", czy "Nie kłam kochanie", oraz w całej serii świątecznego romansu "Listy do M". Kilka lat temu media obiegła informacja, że aktor wraz z żoną Karoliną Szymczak, przeprowadza się do Los Angeles. Jak się okazało przed Adamczykiem otworzyła się wtedy brama do międzynarodowej kariery. Od tamtej pory wystąpił w kilku zagranicznych produkcjach, a ostatnio widzowie mogli go oglądać w serialach: "Night sky" oraz "For all mankind". 

Reklama

Nowa rola Piotra Adamczyka

Adamczyk nie boi się wyzwań, a teraz, po raz kolejny z impetem wkracza na wielkie ekrany polskich kin! Swoje aktorskie umiejętności zaprezentował w dreszczowcu "Wrobiony", w reżyserii Piotra Śmigasiewicza. Wcielił się tam w rolę naukowca, który wyrusza do włoskiego miasteczka, aby zebrać informacje o życiu Caravaggia, jednego z najpopularniejszych barokowych malarzy. Śmierć, pieniądze i sieć intryg w tle - "Wrobiony" spełnia wszystkie warunki, by stać się światowym hitem.

Zobacz również:

Oscary 2023: Siedem filmów ma szansę być polskim kandydatem

"Dirty Dancing": Po 35 latach od premiery wciąż zachwyca wielu!

Maja Ostaszewska była szykanowana za to, że... nie jest katoliczką  

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL