Reklama

Reklama

"Opowieści z Narnii": Andrew Garfield starał się o rolę księcia Kaspiana

Andrew Garfield z rozmachem powrócił ostatnio do aktorskiej czołówki. Najpierw wystąpił w filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu", który zdobywa szyty popularności, a później zdobył Złotego Globa za występ w musicalu "Tick, Tick... Boom!". W ostatnim z wywiadów wyznał jednak, że nie zawsze szło mu ta dobrze. Wspomniał chcociażby, że nie dostał angażu w "Opowieściach z Narnii", bo uznano, że nie jest wystarczająco przystojny.

Andrew Garfield

Andrew Garfield w wywiadzie udzielonym Entertainment Tonight opowiedział, że na początku kariery chciał wcielić się w postać księcia Kaspiana w serii "Opowieści z Narnii". Niestety ostatecznie do tej roli wybrano jednak innego aktora. 

Młody aktor chciał poznać przyczyny odrzucenia i zaczął dopytywać agentkę o powód. Ta w końcu miała wyznać mu prawdę, mówiąc: "to dlatego, że nie uważają cię za wystarczająco przystojnego, Andrew". 

Ben Barnes wcielił się Kaspiana w dwóch częściach serii: "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian" (2008) oraz "Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu" (2010). 

Reklama

Andrew Garfield: Życie i kariera

Andrew Garfield jest jednym z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Znakomicie sprawdza się zarówno w niezależnych, ambitnych produkcjach ("Chłopiec A", "Parnassus"), jak i w repertuarze typowo komercyjnym ("Kochanice króla", "Pełnia życia"). Do aktorskiej elity i na czołówki gazet trafił za sprawą tytułowej roli w serii o człowieku-pająku ("Niesamowity Spider-Man"), a także nominowanej do Oscara kreacji w "Przełęczy ocalonych"

Zobacz również:

Gwiazda filmów porno w szpitalu. Cierpi na rzadką chorobę

Jazda bez trzymanki? To najbardziej szalony film roku!

Znany pisarz znieważył prezydenta RP? Jest wyrok sądu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje