Reklama

Reklama

"Niezapomniane święta": Film z Lindsay Lohan hitem Netflixa

Lindsay Lohan była kiedyś uznawana za jedną z największych skandalistek w Hollywood, dziś konsekwentnie pracuje nad odwróceniem tego wizerunku. Chyba wychodzi jej to całkiem dobrze, bo najnowsza produkcja z jej udziałem - "Niezapomniane święta", była najchętniej oglądanym filmem anglojęzycznym minionego tygodnia na platformie Netflix.

Netflix opublikował dane dotyczące najpopularniejszych filmów na platformie w minionym tygodniu (14.11-20.11), z których wynika, że komedia romantyczna "Niezapomniane święta" była w tym czasie najchętniej oglądanym filmem anglojęzycznym. Produkcja ta zajęła również pierwszą pozycję w zestawieniu, uwzględniającym tylko widzów z Polski. 

"Niezapomniane święta": O czym opowiada film?

Tuż przed świętami świeżo zaręczona rozpieszczona spadkobierczyni hotelu (Lindsay Lohan) ulega wypadkowi na nartach i traci pamięć. Z pomocą przychodzą jej przystojny właściciel górskiej chaty (Chord Overstreet) i jego nad wiek rozwinięta córka - brzmi oficjalny opis produkcji. 

Reklama

Lindsay Lohan: Wzloty i upadki

Lindsay Lohan przez lata była naczelną imprezowiczką i skandalistką Hollywood. Za swoje wybryki wielokrotnie stawała przed sądem, m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków, za wsiadanie za kierownicę bez prawa jazdy, a także za napaść na policjantkę. Przez kolejne afery załamała się jej aktorska kariera.

Jednak niedawno Lindsay Lohan ustatkowała się i zaczęła prowadzić zdrowy tryb życia. Wzbudzająca kontrowersje aktorka od kilku lat mieszka w Dubaju. Nie bez powodu właśnie tam - w Zjednoczonych Emiratach Arabskich działalność paparazzi jest nielegalna. Dzięki temu aktorka może cieszyć się prywatnością. Tam też znalazła miłość.

Zobacz również: 

"Enola Holmes 2": Film wciąż na szczycie rankingu Netflixa 

"Enola Holmes 2": Historia siostry Sherlocka hitem Netflixa!

"Ostatnia wieczerza": Polski horror hitem Netflixa! Znalazł się w zestawieniu najpopularniejszych produkcji

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | Lindsay Lohan | Niezapomniane święta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy