Reklama

Natalie Portman odwiedzi Poznań! Laureatka Oscara pojawi się na scenie Impact’23

To już pewne! W połowie maja do Poznania zawita Natalie Portman. Laureatka Oscara będzie jedną ze speakerek podczas Impact'23 - jednego z najważniejszych wydarzeń technologiczno-gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Natalie Portman odwiedzi Poznań

W dniach 10-11 maja 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Impact'23. Impact to prestiżowe wydarzenie technologiczno-gospodarcze, w którym uczestniczyć będzie ponad 500 wyjątkowych gości z Polski i zagranicy. Prelegenci wypowiadać się będą w ramach 21 obszarów tematycznych. 

Na jednej z 7 scen MTP pojawi się również Natalie Portman. Słynna aktorka, która w ostatnich latach zasłynęła również jako działaczka oddana walce o równouprawnienie kobiet i dostęp do edukacji dla dziewcząt na całym świecie, niedawno wydała książkę. "Natalie Portman's Fables" z inicjatywy Impact zostanie wydana również w Polsce. Debiutancka książka obrazkowa gwiazdy stała się bestsellerem na liście The New York Times.

Reklama

Natalie Portman: Wielka kariera

Urodzona w 1981 roku Natalie Portman jest jedną z najbardziej uznanych i najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Od czasu swojego genialnego debiutu w "Leonie zawodowcu" aktorka konsekwentnie prowadzi swoją karierę i zdobywa kolejne nagrody - między innymi Złoty Glob i Oscara. Amerykański komik i prowadzący popularny talk-show David Letterman nazwał ją "nową Audrey Hepburn".

Przepustkę do wielkiej kariery zapewniła jej rola Matyldy w filmie "Leon zawodowiec", ale gwiazda zadbała, by widownia o niej nie zapomniała. Widzom szczególnie zapadła w pamięć w filmach: "Bliżej", "V jak Vendetta", "Czarny łabędź", "Thor", czy "Jackie".

Zobacz również:

Złote Globy 2023: "Duchy Inisherin" i "Fabelmanowie" zwycięzcami

Nadwaga, wąsik i nagie sesje. Joanna Brodzik kończy 50 lat

"Jak być kochaną": Rola życia Barbary Krafftówny. Mija 60 lat od premiery 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman

Reklama

Reklama

Reklama