Reklama

"Miłość na pierwszą stronę" i "Nie cudzołóż i nie kradnij": Filmowe nowości prosto z kina w Polsat Box Go

W Polsat Box Go będzie można oglądać kolejne filmowe hity, zaledwie kilkanaście tygodni po ich premierze kinowej. W środę, 8 lutego tylko w Polsat Box Go premiera komedii romantycznej w reżyserii Marii Sadowskiej "Miłość na pierwszą stronę" z Olgą Bołądź i Piotrem Stramowskim w rolach głównych, a dwa dni później, 10 lutego do serwisu trafi film Mariusza Kuczewskiego "Nie cudzołóż i nie kradnij", w którym występują m.in. Mateusz Banasiuk, Mariusz Drężek, Cezary Pazura i Julia Wieniawa.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Wszystkie produkcje dostępne w Polsat Box Go można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, a stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

"Miłość na pierwszą stronę": O czym opowiada film?

"Miłość na pierwszą stronę" to historia narodzin uczucia pomiędzy współczesnym Kopciuszkiem - Niną (Olga Bołądź) i księciem, czyli przystojnym synem pary prezydenckiej Robertem (Piotr Stramowski). 

Reklama

Życie Niny w jednej chwili przewróciło się do góry nogami i jest w trakcie życiowej przemiany. Przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. Robert próbuje żyć na własnych zasadach, z dala blasku fleszy, jednak może się to okazać trudniejsze niż przypuszcza. Nieoczekiwanie ich drogi łączą się i między bohaterami pojawia się uczucie, które może okazać się tym na całe życie. Za reżyserię formatu odpowiada Maria Sadowska, a scenariusz napisał Mariusz Kuczewski. 

W produkcji poza Olgą Bołądź i Piotrem Stramowskim zobaczymy także: Mateusza Damięckiego, Magdalenę Schejbal, Rafała Zawieruchę, Magdalenę Koleśnik i Tomasza Oświecińskiego. Kinowa premiera filmu odbyła się 7 października 2022 r.

"Nie cudzołóż i nie kradnij": Fabuła, zwiastun

Patryk (Mateusz Banasiuk) i Renata (Aleksandra Popławska) tworzą z pozoru zgodne małżeństwo, jednak gdy żona wyjeżdża na kilka dni, Patryk dość szybko miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa). Przy okazji los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), tajemniczą przesyłką i parą niezdarnych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie.

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek). Reżyserem i scenarzystą formatu jest Mariusz Kuczewski. W produkcji wystąpili m.in.: Mateusz Banasiuk, Mariusz Drężek, Cezary Pazura, Julia Wieniawa, Sebastian Stankiewicz, Aleksandra Popławska czy Michał Żurawski. Film "Nie cudzołóż i nie kradnij" kinową premierę miał 18 listopada 2022 r.

Co oglądać w Polsat Box Go?

Polsat Box Go zapewnia dostęp do seriali i filmów z całego świata, w tym 60 oscarowych przebojów, seriali premium (m.in. całych sezonów najnowszych polskich seriali: "Rodziny na Maxa", "Wotum nieufności", "Lulu", "Matki") i kinowych hity, 130 kanałów TV - także w jakości 4K, wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4 przed emisją w TV, informacji, programów rozrywkowych, bajek i najlepszego sportu.

Wszystkie produkcje w Polsat Box Go można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zobacz również: 

"Miłość na pierwszą stronę": Ja cię kocham, a ty pstryk! [recenzja]

Aleksandra Popławska o "Nie cudzołóż i nie kradnij": Finał jest spektakularny

"Nie cudzołóż i nie kradnij": Setna rola w karierze Cezarego Pazury

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy