Reklama

Reklama

"Miłość dla dorosłych": Duński film hitem Netfliksa w Polsce

Duński film "Miłość dla dorosłych" to jedna z nowości Netfliksa. Produkcja była w minionym tygodniu najchętniej oglądanym filmem platformy w Polsce

Duński film "Miłość dla dorosłych" to jedna z nowości Netfliksa. Produkcja była w minionym tygodniu najchętniej oglądanym filmem platformy w Polsce
"Miłość dla dorosłych" to niespodziewany hit Netfliksa /Netflix /materiały prasowe

"Miłość dla dorosłych" to ekranizacja powieści Anny Ekberg, będącej opowieścią o pozornie udanym małżeństwie.

"Miłość dla dorosłych": O czym opowiada film?

Christian i Leonora mają wszystko. Udane małżeństwo, piękny dom z widokiem na fiord w Vejle i syna, który właśnie wygrał z ciężką chorobą. Ale na firmowym przyjęciu Leonora nakrywa męża z młodszą kobietą. Uświadamia sobie, że Christian może ją zostawić. Czy to możliwe? Czy odejdzie od kobiet, która poświęciła całe swoje życie i karierę, żeby zająć się chorym synem i rodziną? Leonora podejmuje decyzję: zamierza temu zapobiec za wszelką cenę i wszelkimi możliwymi środkami - brzmi opis fabuły.

Reklama

Główne role w "miłości dla dorosłych" grają Dar Salim i Sonja Richter, znana polskiej widowni z erotycznego obrazu z Marcinem Dorocińskim "Kobieta, która pragnęła mężczyzny". Za reżyserię obrazu odpowiada Barbara Rothenborg.

"Miłość dla dorosłych" trafiła do oferty Netfliksa 26 sierpnia i szybko znalazła miejsce w zestawieniu Top 10 platformy.

Na liście najpopularniejszych filmów na całym świecie uplasowała się na piątek pozycji (z 17,5 milionami godzin odtworzeń), jednak w dwóch krajach - w Danii oraz Polsce - stała się numer jeden, zyskując większą widownię niż m.in. hollywoodzki "Czas dla siebie" z Markiem Wahlbergiem.

Czytaj również:

Barbara Kurdej-Szatan: Krystyna Janda wspiera gwiazdę "M jak miłość"

Mateusz Damięcki miał raka jądra. "Było mi wszystko jedno

Ale pomyłka! To on jest najseksowniejszym mężczyzną świata

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama