Reklama

Reklama

Marvel pracuje nad tajemniczym filmem. To odpowiedź na produkcje DC?

Od kilku lat trudno wyobrazić sobie kinowy sezon bez nowości od Marvela. Filmy przyciągają przed ekrany wielomilionową publiczność, przynosząc producentom niewyobrażalne zyski. Studio pracuje właśnie nad tajemniczym projektem, które ma być odpowiedzią na film konkurencji. Niedawno poznaliśmy reżysera produkcji.

"Thunderbolts": Co wiemy o projekcie?

Rosną szanse na realizację tajnego projektu Marvel Studios zatytułowanego "Thunderbolts". O produkcji tej mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak informacje na jej temat pozbawione były konkretów. Teraz, według informacji podanych przez portal "Deadline", poznaliśmy nazwisko reżysera, który zajmie się realizacją tego filmu. Będzie nim Jake Schreier ("Nowy smak wiśni", "Minx").

Oprócz Jake’a Schreiera, wśród twórców wiązanych z filmem "Thunderbolts" jest jeszcze Eric Pearson. Twórca scenariusza innego komiksowego filmu MCU (Kinowego Uniwersum Marvela) - "Czarnej Wdowy" - zajmie się napisaniem scenariusza również tego filmu. Producentem "Thunderbolts" będzie Kevin Feige.

Reklama

"Thor: Miłość i grom": Postać Christiana Bale'a najlepszym złoczyńcą Marvela?

Odpowiedź na film DC

Szczegóły tego tajnego projektu pozostają owiane tajemnicą, a sam projekt znajduje się póki co w fazie bardzo wczesnego rozwoju. Ze strzępków informacji związanych z tym filmem wynika, że będzie on marvelowską odpowiedzią na "Legion samobójców" konkurencyjnego DC Comics.

Bohaterami "Thunderbolts" będzie grupa superzłoczyńcow zaangażowana przez rząd do wykonania śmiertelnie niebezpiecznej misji. Mówi się o tym, że w jej skład wchodzić będą postaci złoczyńców, którzy przewinęli się już wcześniej w innych filmach Marvela. Z informacji, do jakich dotarł portal "Deadline" wynika, że studio Marvela skontaktowało się już z wybranymi aktorami i poprosiło ich o to, aby nie planowali niczego innego na lato 2023 roku, kiedy miałyby się zacząć zdjęcia do "Thunderbolts".

Powstanie kolejny serialowy spin-off filmu "Legion samobójców: Suicide Squad"

Kogo zobaczymy w filmie?

Portal "Deadline" wymienia postaci, które w ten, czy inny sposób mogą pojawić się w planowanym filmie. Pod uwagę brany jest baron Zemo (Daniel Bruhl), Yelena Biełowa (Florence Pugh), Ghost (Hannah John-Kamen), Taskmaster (Olga Kurylenko), Abominacja (Tim Roth), U.S. Agent (Wyatt Russell) oraz Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan). W grę wchodzi również postać generała Thaddeusa "Thunderbolta" Rossa, który w komiksach zebrał pierwszą grupę tytułowych Thunderbolts (Piorunów). Jednak wcielający się w tę rolę we wcześniejszych produkcjach Marvela - William Hurt - zmarł w marcu tego roku. 

Za co kochamy filmy Marvela?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: marvel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL