Reklama

Maciej Stuhr parodiuje Jarosława Kaczyńskiego

Maciej Stuhr znów postanowił rozgrzać internet do czerwoności. Właśnie wrzucił do mediów społecznościowych nagranie, w którym parodiuje Jarosława Kaczyńskiego.

Maciej Stuhr znów postanowił rozgrzać internet do czerwoności. Właśnie wrzucił do mediów społecznościowych nagranie, w którym parodiuje Jarosława Kaczyńskiego.
Maciej Stuhr parodiuje Jarosława Kaczyńskiego! fot. Instagram/@maciej_stuhr /materiały prasowe

Do historii polskiego kabaretu przeszły skecze, w których wcielał się w znanych aktorów, muzyków i dziennikarzy. Teraz Maciej Stuhr postanowił sparodiować Jarosława Kaczyńskiego. Gwiazdor opublikował filmik, na którym odgrywa scenkę z niedawnej konferencji prasowej, w czasie której Jarosław Kaczyński miał przymknięte oczy i wyglądał, jakby spał.

Maciej Stuhr jako Jarosław Kaczyński

Na konferencji prasowej, która odbyła się 26 października, została przestawiona nowa ustawa o obronności. Jako pierwszy przemawiał na niej wicepremier Jarosław Kaczyński, a jako drugi szef MON Mariusz Błaszczak, który przedstawiał szczegóły planowanych zmian w armii.

Reklama

Uwagę mediów i komentatorów przyciągnął fakt, że w czasie, gdy przemawiał minister Błaszczak, Jarosław Kaczyński siedział z przymkniętymi oczami, od czasu do czasu opadała mu głowa, więc wyglądał tak, jakby przysypiał. Fotoreporterzy uwiecznili także na zdjęciach fakt, że wicepremier miał założony do góry nogami zegarek.

Cała ta sytuacja wywołała lawinę memów i dowcipów. Teraz postanowił się do niej odnieść także Maciej Stuhr. Aktor opublikował na Instagramie film, na którym siedzi na tle zasłony, w nieco za dużym garniturze i naśladując intonację głosu Jarosława Kaczyńskiego, mówi: "Panowie, rodacy, powiem teraz najważniejsze słowa o Polsce. Otóż Polska..." - przerywa aktor, a następnie zamyka oczy i zasypia.

Po chwili budzi się i usiłuje sprawdzić godzinę na założonym odwrotnie zegarku, po czym stwierdza: "Czas już na mnie".

Parodystyczny film aktora rozśmieszył wielu internautów, którzy pod jego postem pisali: "Trafiony, zatopiony! Jest pan niesamowity", "I to jest poczucie humoru, którego brakuje mi w tych czasach", "Bezkonkurencyjny! Dziękuję Panie Maćku".

Parodiowany Jarosław Kaczyński znalazł się w doborowym towarzystwie, bowiem Maciej Stuhr podobne żarty robił sobie w przeszłości z dziennikarza Mariusza "Maxa" Kolonki, Grzegorza Turnaua, Stanisława Sojki, Gustawa Holoubka i wielu innych znanych Polaków.

Czytaj również:

Szokująca przemiana polskiej aktorki! Wygląda jak staruszka

Miała świat u stóp, dziś rzadko się pokazuje. Co się z nią stało?

Netflix oszukiwał, by ukryć ten film przed widzami. Dlaczego?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr | Jarosław Kaczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy