Reklama

Reklama

Lara Croft: W Londynie powstaje prawdziwa gratka dla fanów produkcji

Londyn wkrótce wzbogaci się o niezwykłą atrakcję - Tomb Raider: The Live Experience. Czego możemy się spodziewać? Choćby przeprawy przez niebezpieczną dżunglę, czy przeczesywania zaginionego grobowca. Każdy, kto choć raz marzył, żeby być jak Lara Croft, będzie miał ku temu świetną okazję!

Cosplayerka LeeAnna Vamp przebrana za Larę Croft

To będzie prawie 2800 metrów kwadratowych przygód – tak w skrócie można opisać Tomb Raider: The Live Experience, które od kwietnia witać będzie w swoich progach pierwszych pomocników Lary Croft. Mieszcząca się na terenie Stables Market w londyńskiej dzielnicy Camden atrakcja w niecodzienny sposób ożywia świat Tomb Raider. 

Tomb Raider: The Live Experience: Nie tylko ecape room

Zdaniem właścicieli, powiedzieć, że to escape room, to za mało. Na odwiedzających tę interaktywną przestrzeń rozrywkową czeka kilka krain, doskonale znanych z gier i filmowych kadrów. Jednak nikt nie będzie miał czasu na podziwianie zaginionej świątyni, grobowca, bujnej dżungli pełnej pułapek czy wraku statku – stawką jest odzyskanie cennego artefaktu, uratowanie świata, a największymi wrogami w tej potyczce będą czas i kilka czarnych charakterów.

Reklama

Tomb Raider: The Live Experience otworzy swoje wrota 1 kwietnia 2022 roku. 

Zobacz również: 

Stanisław Bareja: "Miliony śmiechogodzin"

Co obejrzeć w weekend? Filmowe propozycje serwisów streamingowych [Netflix, HBO, Amazon, Polsat Box Go]

Weekend w kinie: Fakty i fikcja

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Londyn | Lara Croft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama