Reklama

Reklama

Książę Harry jako Spider-Man. Dlaczego założył strój superbohatera?

Książę Harry z okazji zbliżających się świąt zwrócił się do dzieci żołnierzy, których rodzice polegli na froncie. Aby lepiej do nich dotrzeć, założył strój Spider-Mana. Co powiedział?

Książę Harry aktywnie angażuje się w działalność dobroczynną. Sam jest weteranem wojny w Afganistanie, wspiera też byłych żołnierzy w powrocie do zdrowia fizycznego i psychicznego. 

Harry współpracuje z organizacją Scotty's Little Soldier, która skupia przede wszystkim dzieci żołnierzy brytyjskich, którzy ponieśli śmierć na służbie. To dla nich pojawił się w wyjątkowym filmiku, na którym wypowiada się w stroju Spider-Mana

Reklama

Książę Harry jako Spider-Man w słusznej sprawie

"Jest pięciu złoczyńców, których musicie powstrzymać, żeby nie zepsuli nam Bożego Narodzenia. Użyjcie więc wszystkich swoich sił, zdolności i pokonajcie ich" - przekonuje w filmiku książę Harry. 

"Boże Narodzenie jest czasem, kiedy będziemy tęsknić za naszymi bliskimi naprawdę, naprawdę mocno. I to jest w porządku. Możliwe, że będziecie się czuć winni, że się dobrze bawicie bez waszych rodziców. Ale zapewniam was, że nasi rodzice zawsze chcą, abyśmy się dobrze bawili. Więc nie czujcie się winni. Wolno ci dobrze się bawić, zwłaszcza ze społecznością Scotty's Little Soldiers. Więc baw się dobrze" - powiedział książę Harry ubrany w kostium słynnego superbohatera. 

Książę Harry sam zmagał się trudną do przetrwania żałobą po śmieci mamy, księżnej Diany, która zginęła, gdy miał 12 lat. 

"Harry i Meghan": serial dokumentalny Netfliksa

W ubiegłym roku Harry i Meghan podpisali z Netfliksem umowę, w ramach których ich firma producencka ma realizować filmy dokumentalne i fabularyzowane, seriale oraz programy dla dzieci. Książęca para miała rzekomo otrzymać za to 100 mln dolarów (88 mln funtów).

Na początku grudnia Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego "Harry i Meghan".

Klip trwa zaledwie jedną minutę i 12 sekund. Rozpoczyna się od zdjęć, na których para przeżywa szczęśliwe chwile. Widać na nich m.in Meghan, która obejmuje swój ciążowy brzuszek. Wkrótce słychać, jak Harry mówi: "nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami" tuż przed tym, jak pojawia się obraz załamanej Meghan podczas rozmowy przez telefon.

"Musiałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić swoją rodzinę" - dodaje później książę Harry.

Następnie widzimy Meghan Markle, która mówi: "Przy tak wysokiej stawce, czy nie my powinniśmy opowiadać naszą historię?".

"Harry i Megham": Kiedy premiera?

Data premiery jeszcze nie jest znana. W październiku zagraniczne media donosiły, że dokument, który miał się ukazać jeszcze w 2022 roku, pojawi się dopiero w listopadzie 2023 roku.

Zobacz również: 

Brytyjska telewizja cenzuruje "Spider-Mana". Wycięto homofobiczny żart

"Spider-Man: Bez drogi do domu": Film jest najbardziej kasową produkcją wszech czasów

"Spider-Man": Sprzeczne informacje na temat kolejnych części

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | Spider-Man

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy