Reklama

Reklama

Krystyna Janda "uciekła" z Polski. Ostry atak TVP

Krystyna Janda udała się w krótką podroż do Hiszpanii. Aktorka przyznała, że zrobiła to dla własnego zdrowia psychicznego. Pięć dni poza Polską wystarczyło jednak TVP, by w jednym z materiałów zaatakować gwiazdę.

Krystyna Janda

Kilka dni temu Krystyna Janda postanowiła wyjechać z Polski. Aktorka udała się do Hiszpanii, informując, że ta podróż ma na celu poprawić jej psychiczną kondycję. "Uciekam na 5 dni dla zdrowia psychicznego" - poinformowała w mediach społecznościowych.

Krystyna Janda uciekła z Polski

Szybko zdecydowała się jednak powrócić do kraju. "Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać" - napisała na Instagramie

Reklama

Jej post skomentowała m.in. Agata Młynarska. "Krysiu, obawiam się, że tu niestety go nie odzyskasz. Tu się go dojmująco traci" - stwierdziła prezenterka.

TVP uderza w Krystynę Jandę

Po kilku wpisach Jandy w mediach społecznościowych krytyczny materiał na temat aktorki opublikował portal TVP Info. Dziennikarze mediów publicznych stwierdzili, że "gdy w Polsce w ostatnich dniach notowanych jest po kilkanaście tysięcy zakażeń koronawirusem, w Hiszpanii liczba dziennych zachorowań jest rekordowo wysoka i sięga nawet 160 tysięcy".

Dziennikarze TVP odnieśli się także do kwestii migracyjnych. "Na południu Hiszpanii, gdzie przebywa Krystyna Janda, znajduje się również wysoki mur chroniący obywateli przed nielegalną migracją z Afryki. Budowa ogrodzeń granicznych w enklawach Hiszpanii ruszyła pod koniec lat 90. i co ciekawe, była dofinansowana z funduszy unijnych" - czytamy na stronie internetowej TVP Info.

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Janda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy