Reklama

Reklama

Kirsten Dunst wystąpi w nowym filmie twórcy "Ex Machiny"

Kariera zdolnego scenarzysty Aleksa Garlanda ('28 dni później", "W stronę Słońca") nabrała rozpędu po jego debiucie reżyserskim, filmie "Ex Machina". Aktualnie w przygotowaniu są już dwie kolejne produkcje tego twórcy - "Men", do którego zdjęcia już się zakończyły oraz "Civil War", który jest dopiero w fazie przygotowań do realizacji. Wiadomo już jednak, że jedną z głównych ról zagra w nim Kirsten Dunst.

Film "Civil War" ("Wojna domowa") wyprodukowany zostanie przez słynne niezależne studio A24, dla którego kręcą najgłośniejsi twórcy ostatnich lat, m.in. Robert Eggers czy Ari Aster. Nieznana jest fabuła powstającego filmu. Wiadomo jedynie tyle, że jego akcja rozgrywać się będzie w Ameryce niedalekiej przyszłości.

"Civil War": Alex Garland odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię

Jak informuje portal "Variety", Alex Garland wyreżyseruje film "Civil War" na podstawie własnego scenariusza. Z projektem oprócz Kirsten Dunst związani są również Wagner Moura ("Narcos"), Stephen McKinley Henderson ("Diuna") oraz Cailee Spaeny ("Źle się dzieje w El Royale").

Reklama

Równie tajemnicza co film "Civil War" jest ostatnia produkcja Garlanda, film "Men", który obecnie znajduje się w fazie postprodukcji. Wiadomo, że opowie on o młodej kobiecie, która po śmierci swojego męża wyrusza w samotną podróż po angielskiej wsi. W rolach głównych w tej produkcji zobaczymy Jessie Buckley ("Może pora z tym skończyć", "Fargo") oraz Rory’ego Kinneara ("Gra tajemnic", "Skyfall").

Kirsten Dunst można było ostatnio oglądać u boku Benedicta Cumberbatcha i Jessego Plemonsa w filmie "Psie pazury". Dramat wyreżyserowany przez Jane Campion jest jednym z kandydatów do zdobycia Oscara dla najlepszego filmu 2021 roku.

Zobacz również:

Nie żyje Barbara Krafftówna. Legenda polskiego kina miała 93 lata

Operacje zniszczyły jej twarz. "To, co mi się stało, jest straszne"

Polka ukrywała włosy pod czapką. "Moja nowa fryzura stanie się sensacją"

Najpiękniejsza gwiazda PRL-u? Zniknęła na 20 lat. Co się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kristen Dunst | Ex Machina | Civil War

Reklama

Reklama

Reklama