Reklama

"Kevin sam w domu": Powrót Kevina! Kiedy film trafi na antenę?

Kevin McAllister wraca na antenę Polsatu. Jak co roku i w tegoroczny wigilijny wieczór widzowie będą mogli zobaczyć przygody Kevina na antenie Polsatu.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl., Polsat planuje wyemitować niezapomniany hit 24 grudnia br. Nie podano jeszcze godziny emisji, ale będzie mieć ona miejsce w paśmie wieczornym. "Kevin sam w domu" od lat jest jednym z najpopularniejszych filmów emitowanych w okresie świąteczno-noworocznym. 

"Kevin sam w domu": Nie tylko w wigilię

"Kevin sam w domu" to amerykańska komedia familijna z 1990 roku. Opowiada historię rodziny McAllisterów, którzy zamierzają spędzić Święta Bożego Narodzenia w Paryżu. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania w drodze na lotnisko, zapominają zabrać ośmioletniego Kevina. Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Ponadto na horyzoncie pojawia się para złodziejaszków. Na całym świecie film zarobił ponad 477 milionów dolarów, znalazł się także w Księdze rekordów Guinnessa, jako najbardziej dochodowa komedia wszech czasów.

Reklama

Zobacz również:

"Kingdom of the Planet of the Apes": Wiemy, kto zagra w nowej "Planecie małp"

"Avatar" wrócił na ekrany kin. Wielu widzów żąda zwrotu biletów

"Blondynka": Ana de Armas dostanie Oscara?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy