Reklama

Anna Dereszowska: Jak wygląda krótko po porodzie?

Anna Dereszowska kilka tygodni temu urodziła trzecie dziecko. Teraz szczęśliwa aktorka pokazała nowe zdjęcie, na którym pozuje w stroju sportowym. Na jaki krok zdecydowała się mama trójki pociech?

Anna Dereszowska kilka tygodni temu urodziła trzecie dziecko. Teraz szczęśliwa aktorka pokazała nowe zdjęcie, na którym pozuje w stroju sportowym. Na jaki krok zdecydowała się mama trójki pociech?
Anna Dereszowska jest szczęśliwą matką trójki dzieci /Andras Szialgyi /MWMedia

Anna Dereszowska kończy ten rok mocnym akcentem. W połowie listopada 40-letnia aktorka i jej partner - Daniel Duniak - po raz kolejny zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Aleksander, a radosną nowiną podzieliła się sama gwiazda.

Anna Dereszowska krótko po porodzie. Na co się zdecydowała?

Mimo wielu domowych obowiązków Anna Dereszowska nie zapomina o internautach, śledzących jej profile w mediach społecznościowych. To właśnie z myślą o nich aktorka publikuje coraz to nowe ujęcia, przy okazji "zdradzając", jak odnajduje się w roli mamy.

Reklama

Niedawno aktorka postanowiła pokazać internetowemu światu kadr, powstały podczas ćwiczeń wykonywanych w domowym zaciszu. Przy okazji Anna Dereszowska zaprezentowała swoją sylwetkę, pokazując się w sportowym stroju, odsłaniającym brzuch.

Duża część użytkowników sieci skomplementowała zdjęcie aktorki.

"Świetne zdjęcie! Prawdziwe, radosne, inspirujące", "Łoo matko! Już treningi? Tak szybko po porodzie? Zazdroszczę!", "Pięknie Pani wygląda" - można przeczytać pod fotografią.

Anna Dereszowska ma troje dzieci

Anna Dereszowska jest mamą już trójki dzieci. Przez długi czas była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, z którym ma córkę Lenę.

Obecnie gwiazda, znana m.in. z takich projektów jak: "Złotopolscy", "Tango z aniołem" czy "Klub szalonych dziewic", tworzy związek z Danielem Duniakiem, z którym ma syna  Maksa. Niedawno do ich rodziny dołączył Aleksander.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony 8": Kiedy świąteczny odcinek? [emisja, uczestnicy]

Ten film był zakazany w wielu krajach!

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna. Ile lat ma Henry Tadeusz?

"Spider-Man: Bez drogi do domu": Kontrolowany chaos

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy