Reklama

Reklama

Julia Wieniawa w nowej wersji hitu Skubasa

Julia Wieniawa i Kuba Karaś nagrali nową wersję piosenki Skubasa "Nie mam dla Ciebie miłości".

Julia Wieniawa i Kuba Karaś nagrali nową wersję piosenki Skubasa "Nie mam dla Ciebie miłości".
Julia Wieniawa w teledysku do piosenki “Nie mam dla Ciebie miłości" /Kayax /YouTube


Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework", w której artyści tworzą nowe, całkiem zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Akcja trwała przez ostatnie dni grudnia, a codziennie w serwisach streamingowych był  publikowany inny zaskakujący cover. Do udziału w akcji zostali zaproszeni Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Julia Wieniawa i Kuba Karaś czy debiutująca w Kayaxie Ania Leon.

Reklama

Julia Wieniawa: Gdy słyszę ten tekst, przechodzą mnie ciarki

W ostatnim dniu 2021 roku ukazał się singiel Julii Wieniawy i Kuby Karasia - nowa wersja wielkiego przeboju Skubasa “Nie mam dla Ciebie miłości". Oryginalny utwór został wydany w 2014 roku i znalazł się na drugim albumie Skubasa “Brzask".

"Za każdym razem, gdy słyszę ten tekst, przechodzą mnie ciarki. Jest bardzo bliski mojemu sercu. Myślę że wielu z nas doświadczyło kiedyś podobnych emocji i w tej piosence może odnaleźć cząstkę siebie. Razem z Kubą chcieliśmy pokazać ten utwór z kobiecej perspektywy" - mówi Julia Wieniawa

W grudniowej akcji Kayax XX Rework opublikowano w sumie pięć nowych wersji hitów z katalogu wytwórni Kayax. Krzysztof Zalewski przygotował swoją wersję hitu Tymka “Oczko w głowie", Mery Spolsky sięgnęła po “Nie mam czasu na seks" z repertuaru Marii Peszek, debiutantka Ania Leon nagrała elektroniczną wersję hitu “Miłość miłość" Krzysztofa Zalewskiego, Arek Kłusowski stworzył cover “Za późno" Kayah i na sam koniec nową wersję przeboju Skubasa “Nie mam dla Ciebie miłości" stworzyli Julia Wieniawa i Kuba Karaś.

Julia Wieniawa wydaje debiutancką płytę

Julia Wieniawa wydaje debiutancką płytę

Julia Wieniawa pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą, która będzie mieć swoją premierę w pierwszej połowie 2022 roku. Singlem zwiastującym nadchodzący materiał artystki był utwór “Na darmo", który miał swoją premierę w sierpniu.

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

"Sanatorium miłości": Kiedy nowe odcinki?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL