Reklama

Reklama

Julia Wieniawa w krótkim filmie o przemocy wobec kobiet

Julia Wieniawa postanowiła poruszyć na Instagramie bardzo ważny temat. Na swoim profilu opublikowała krótki film, w którym zagrała główną rolę. Nagranie dotyczy przemocy wobec kobiet...

Julia Wieniawa w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

Julia Wieniawa to kobieta wielu talentów: aktorka zyskała rozpoznawalność m.in. dzięki udziałowi w serialu "rodzinka.pl", a czas pokazał, że znakomicie wykorzystała swoją szansę. Obecnie Wieniawa ma na swoim koncie pierwszoplanowe role w produkcjach, a także wystąpienia m.in. w projektach Patryka Vegi. Nie obca jest jej również scena muzyczna, gdzie także tworzy swój artystyczny image. Dodając do tego pracę nad odzieżową marką Lemiss, a także mnóstwo innych zawodowych zobowiązań, otrzymujemy obraz dość mocno zapracowanej młodej gwiazdy.

Reklama

Mimo natłoku obowiązków Julia Wieniawa znajduje czas na kontakt z fanami, a także chętnie angażuje się w rozmaite akcje społeczne. Tak właśnie było w tym przypadku: 25 listopada jest Międzynarodowym Dniem Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, a Wieniawa postanowiła zwrócić uwagę użytkowników sieci na palący problem. Na jej Instagramie, który obserwują już ponad dwa miliony użytkowników, pojawił się krótki, aczkolwiek wiele obrazujący film dotyczący przemocy fizycznej i psychicznej.

Julia Wieniawa w filmie "Last Date"

W główną rolę wcieliła się właśnie Julia Wieniawa, a partnerował jej aktor Tomasz Włosok. Trwające blisko cztery minuty nagranie ukazuje młodą dziewczynę, która musi stawić czoła nachalnemu partnerowi. Z pomocą przychodzą jej obserwatorzy całej sytuacji, a bohaterka grana przez Wieniawę otrzymuje specjalny numer telefonu.

"Dziś (25. listopada) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet i rozpoczynamy obchody 16 Dni Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć. Dlatego też dokładnie dziś @sexedpl uruchomiło nową formę wsparcia: Linię Pomocy SEXED.PL i rozpoczęło kampanię społeczną przeciwdziałającą przemocy w bliskich związkach, skierowaną do osób doświadczających przemocy, stosujących przemoc oraz świadków przemocy. Jeżeli jesteś ofiarą, świadkiem lub sprawcą przemocy - zadzwoń na numer 720 720 020. Tam od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20.00 czekają na Ciebie ludzie, którzy realnie Ci pomogą" - można przeczytać w opisie.

Czytaj również:

Znana aktorka nieuleczalnie chora

Piękna ona, piękny on. To był romans wszech czasów

Najsłynniejsza kradzież w historii polskiego kina

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje