Reklama

Reklama

Julia Wieniawa publikuje numer telefonu. Fani poruszeni!

Profil Julii Wieniawy w mediach społecznościowych obserwuje ponad dwa miliony użytkowników. Aktorka nie przestaje zaskakiwać. Tym razem zdecydowała się nagłośnić temat dotyczący przemocy. Zaangażowała się w kampanię, w której razem z ekipą stworzyła krótki, poruszający spot. Udostępniła również ciąg cyfr, który zainteresował jej fanów.

Profil Julii Wieniawy w mediach społecznościowych obserwuje ponad dwa miliony użytkowników. Aktorka nie przestaje zaskakiwać. Tym razem zdecydowała się nagłośnić temat dotyczący przemocy. Zaangażowała się w kampanię, w której  razem z ekipą stworzyła krótki, poruszający spot. Udostępniła również ciąg cyfr, który zainteresował jej fanów.
Julia Wieniawa /Podlewski /AKPA

Julia Wieniawa angażuje się w kolejne projekty. Jakiś czas temu w jej wirtualnej galerii zdjęć pojawił się krótki filmik, ukazujący przemoc wobec kobiet. Aktorka zaangażowała się w kampanię społeczną przeciwdziałającą przemocy w bliskich związkach, skierowaną do osób doświadczających przemocy, stosujących przemoc oraz świadków przemocy zorganizowaną przez Fundację SEXED.PL. 

Spot prezentuje scenkę, w której młoda dziewczyna musi stawić czoła nachalnemu partnerowi. Razem z chłopakiem bawi się na dyskotece. Ten, w pewnym momencie, staje się zbyt natarczywy i agresywny. Gdy bohaterka wybiega z klubu, podchodzi do niej dziewczyna i daje numer telefonu.

Reklama

Julia Wieniawa publikuje ważny numer

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 2 mln osób, ciąg cyfr. Jest to wyżej wspomniany numer telefonu. 

"Jeżeli jesteś ofiarą, świadkiem lub sprawcą przemocy- zadzwoń […] 720 720 020. […] To jest numer telefonu, na który możesz anonimowo i bezpłatnie zadzwonić, jeśli jesteś ofiarą, świadkiem lub sprawcą przemocy. PODAJ DALEJ” – wspomina w swoich mediach społecznościowych. Internauci nie pozostawili tego bez komentarza. Już wcześniej zachwycali się spotem zrealizowanym przy współpracy z fundacją oraz aktorem Tomaszem Włosokiem. Pod fotografią pojawiły się pochlebne opinie.

Zobacz również: 

"Gulczas, a jak myślisz?": "Big Brother", gwiazdy i Andrzej Lepper

"Matrix Zmartwychwstania": Neo Keanu Reevesa "pamięta" [NOWY ZWIASTUN]

Katarzyna Łaniewska: Aktorka zaangażowana

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL